massage

خدمات ماساژ مرکز ماساژ لاوندر Massage Services

ما در مرکز ماساژ لاوندر مشتاقانه در انتظار شما هستیم تا با در اختیار گذاشتن ماساژ حرفه‌ای، روح و جسمتان را تسکین ببخشیم. با استفاده منظم و روتین از خدمات ماساژ، از افزایش احساس انرژی، شادابی و آرامش بعد از آن لذت ببرید.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع خدمات ماساژ قابل دریافت، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ

میانگین تعرفه انواع ماساژهای ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ نوعی روش درمانی و مسکن است که به صورت یکپارچه بر روی پوست، ماهیچه‌ها، تاندون‌ها و رباط‌های شما تاثیر می‌گذارد. در ماساژ تراپی یک متخصص آموزش دیده ماساژ (ماسور)، بافت‌های نرم بدن از جمله عضلات، تاندون‌ها، رباط‌ها و پوست شما را ماساژ می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ای که با عنوان (ماساژ چیست؟) برای شما نوشته‌ایم را مطالعه کنید.

ما در مرکز ماساژ لاوندر سعی کرده‌ایم تا تمامی روش‌های ماساژ درمانی محبوب و کارآمد را به وسیله ماسورهای حرفه‌ای به شما ارائه دهیم. خدمات ما شامل خدمات ماساژ سوئدی، خدمات ماساژ تایلندی، خدمات ماساژ شیاتسو، خدمات ماساژ سنگ داغ، خدمات ماساژ بافت عمیق، ماساژ نقاط ماشه‌ای، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ سنگ داغ و ماساژ پرکاشن می‌باشد.

ما در مرکز ماساژ لاوندر فضایی آرامش بخشی را برای شما تهیه کرده‌ایم و انواع خدمات ماساژ درمانی را در این فضا به شما ارائه می‌کنیم. علاوه بر آن شما می‌توانید از خدمات ماساژ درمانی در خانه،‌ که انواع ماساژ مورد نیاز شما را در محل کار یا منزل‌تان به شما ارائه می‌کند، استفاده کنید.

هر کدام از خدمات ماساژ ما دارای قیمت و هزینه متفاوتی می‌باشند و بر حسب مدت زمانی که ماساژ دریافت می‌کنید تغییر می‌کنند. هزینه ماساژ، در هنگام رزرو وقت ماساژ دریافت می‌شود.

خیر. ما در مرکز ماساژ لاوندر تنها از ماسورهای مرد جهت ارائه ماساژ به آقایان و ماسور خانم جهت ارائه ماساژ به بانوان استفاده می‌کنیم.

توصیه می‌کنیم که ماساژ را هر 1 الی 3 هفته در میان دریافت کنید تا تاثیرات مثبت آن همواره باقی بماند.

ماسور یا ماساژور شخصی دوره دیده و با تجربه است که به تکنیک‌های ماساژ و نحوه پیاده سازی آن‌ها بر روی بدن مسلط می‌باشد.

خدمات ماساژ چیست؟

خدمات ماساژ تراپی، خدمات درمانی است که در آن بافت‌های نرم بدن با تکنیک‌های مخصوص ورز دادن، مالش، ضربه زدن و نوازش، ترمیم داده می‌شوند. ماساژ درمانی می‌تواند به افراد در رسیدن به آرامش، کاهش استرس و درد، کاهش فشار خون و بهبود گردش خون در رگ‌ها کمک کند.

خدمات ماساژ توسط یک شخص دوره دیده و با تجربه بر روی عضله‌ها، مفاصل، تاندون‌ها، پوست و رباط‌‌ها، در جهت بهبود سلامت روحی و جسمی انجام می‌شود. ما در مرکز ماساژ لاوندر سعی می‌کنیم که انواع ماساژ‌ها را توسط ماسورهای متخصص به مشتریان خود ارائه دهیم. استفاده از خدمات ماساژ مزیت‌های زیادی برای افراد به همراه خواهد داشت و باعث شادابی بدن و بهبود خلق و خو می‌شود.

 

انواع خدمات ماساژ

انواع خدمات ماساژی که در مرکز ماساژ لاوندر ارائه می‌گردد، شامل موارد زیر می‌باشند:

 

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی معمول‌ترین نوع ماساژ است که یک نوع ماساژ آرامش بخش است و شامل حرکات مالشی طولانی و ورز دهنده به همراه ضربات موزون است. این نوع ماساژ بالاترین لایه از ماهیچه‌ها را هدف قرار می‌دهد و هدف آن کاهش تنش عضلانی است.

 

ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی یا ماساژ یوگا تایلندی، یک درمان سنتی است که ترکیبی از اصول آیورودای هندی، حرکات یوگا و طب فشاری (acupressure) می‌باشد. اصول ماساژ تایلندی شبیه به فلسفه نادی در یوگا است که توسط گوراخنات پایه ریزی شده است.

 

ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو یک نوع ماساژ ژاپنی است که از تکنیک‌هایی شامل فشار دادن، ضربه زدن و حرکات کششی استفاده می‌کند. هدف ماساژ شیاتسو به جریان انداختن انرژی «چی» در بدن انسان است. ماساژ شیاتسو بهترین ماساژ برای افرادی است که به دنبال آرامش جسمی و ریلکسیشن هستند.

 

ماساژ بافت عمیق

ماساژ بافت عمیق نوعی ماساژ می‌باشد که بر روی ورز دادن لایه‌های عمیق‌تری از عضلات و بافت همبند متمرکز است. هدف ماساژ بافت عمیق، آزادسازی الگوهای تنش مزمن از طریق ضربه‌های آهسته و فشار عمیق انگشتان بر روی نواحی دارای تنش، شکست گره‌های عضلانی می‌باشد.

 

ماساژ نقطه ماشه‌ای

ماساژ نقاط ماشه‌ای یکی از انواع تکنیک‌های ماساژ درمانی است که با هدف از بین بردن تنش‌های دردناک عضلات که معمولا به صورت گره در عضله‌ها شکل می‌گرید، انجام می‌شود. ماساژ نقطه ماشه‌ای بر روی بافت نرم بدن پیاده سازی می‌شود.

 

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی نوعی روش ماساژ درمانی است که تا حدودی شبیه به ماساژ سوئدی است، با این تفاوت که در این تکنیک از روغن و لوسیون‌ها معطر در هنگام ماساژ استفاده می‌شود. پوست روغن‌های ضروری را جذب کرده و لطافت خود را حفظ می‌کند. ماساژ آروماتراپی باعث بهبود خلق و خو تسکین درد و تحریک ذهن می‌شود.

 

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ، نوعی روش ماساژ تراپی و طب جایگزین است که شامل قرار دادن سنگ‌های آذرین خروجی (مانند بازارلت) گرم و حتی سرد شده روی بدن به منظور تسکین درد، افزایش آرامش و درمان بیماری‌ها می‌باشد.

 

ماساژ ضربه‌ای یا پرکاشن

ماساژ ضربه‌ای که به آن پرکاشن نیز گفته می‌شود، از فشار سریع و تکراری همراه با لرزش استفاده می‌کند. این ماساژ معمولا با استفاده از دستگاه مخصوص اجرا م‌شود که ارتعاشات به بافت نرم بدن وارد می‌شوند.

 

رفلکسولوژی

رفلکسولوژی نوعی ماساژ است که به نقاطی خاص از پا، دست و گوش فشار وارد می‌کند. این ماساژ بر اساس یک نظریه به وجود آمده است که در آن می‌گوید این اعضا به اندام‌ها و سیستم‌های خاصی از بدن متصل هستند.

 

ماساژ ورزشی

خدمات ماساژ ورزشی نوعی روش ماساژ درمانی است که به ورزشکارها و افرادی که فعالیت بدنی شدیدی دارند کمک می‌کند تا با افزایش جریان خود در عضله‌ها، ماهیچه‌های خود را ریکاوری کنند و سموم موجود در عضلات را از بدن خارج نمایند.

 

اهمیت ماساژ تراپی

بسیاری از افراد، خدمات ماساژ تراپی را به عنوان نوعی خدمات لوکس فرض می‌کنند که تنها ورزشکاران و افراد ثروتمند از آن بهره می‌برند. اما ماساژ از خواص درمانی بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل استفاده از ماساژ برای تمامی افراد توصیه می‌گردد.

مهم‌ترین دلیل استفاده از ماساژ تراپی، کاهش استرس و افزایش ریلکسیشن در بدن است.

در گذشته این تصور وجود داشت که ماساژ نوعی خدمات لوکس و لاکچری است و تنها ثروتمندان و ورزشکاران از آن استفاده می‌کنند. اما با گذر زمان و مشخص شدن خواص درمانی ماساژ، افراد بیشتری رو به استفاده از چنین خدماتی آورده‌اند.

ماساژ درمانی از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد و می‌تواند به درمان برخی از امراض کمک کننده باشند. ماساژ درمانی تاثیرات روحی و فیزیکی بی‌شماری را به همراه دارد.

 

تاثیرات فیزیکی ماساژ تراپی

بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای پس از فعالیت‌های بدنی شدید، از خدمات ماساژ ورزشی برای رفع گرفتگی‌ها و دردهای عضلانی خود استفاده می‌کنند. این دو مورد تنها تاثیرات فیزیکی ماساژ تراپی نیستند و تاثیرات مثبت دیگری نیز بر روی بدن می‌گذارد که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • کاهش درد و تنش عضله‌ها
 • بهبود گردش خون، انرژی و هوشیاری
 • کاهش ضربان قلب و فشار خون
 • کمک به رفع اختلالات گوارشی
 • کمک به رفع درد کمر
 • ترمیم کشیدگی یا آسیب بافت نرم
 • رفع آسیب‌های ورزشی
 • افزایش تحرک و انعطاف‌پذیری مفاصل
 • تحریک سیستم لنفاوی

 

تاثیرات ذهنی و روحی ماساژ

تاثیرگذاری ماساژ تنها به جسم و فیزیک بدنی انسان محدود نشده است و می‌تواند بر روی ذهن و خلق و خو ما نیز تاثیرگذار باشد. این تاثیرات شامل موارد زیر می‌باشد:

 • بهبود کیفیت خواب
 • از بین بردن علایم افسردگی
 • کاهش سطح استرس
 • افزایش انرژی و شادابی
 • به طور طبیعی سروتونین و دوپامین را افزایش می دهد
 • به آرامش ذهن کمک می‌کند

 

چرا باید از خدمات ماساژ لاوندر استفاده کنید؟

ما در مرکز ماساژ لاوندر همواره در تلاش هستیم که خدمات ماساژ را با بالاترین سطح کیفی ممکن در اختیار شما قرار دهیم. دلایل خوب و زیادی وجود دارد که شما باید خدمات ماساژ ما را انتخاب کنید:

 • استفاده از ماسورهای متخصص و با تجربه جهت ارائه انواع خدمات ماساژ به شما عزیزان
 • دارا بودن فضایی دنج، آرام و راحت جهت ارانه ماساژ
 • ارائه خدمات متنوع و پوشش تمامی روش‌های ماساژ درمانی روز دنیا
 • ارائه خدمات ماساژ در منزل برای افرادی که علاقه دارند ماساژ مورد نیازشان را در منزل یا محل کار خود دریافت کنند.