خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل

تصویر یک مرد در حال دریافت ماساژ نقاط ماشه‌ای
تصویر یک مرد در حال دریافت ماساژ نقاط ماشه‌ای

خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل  Triger Point Massage

در صورتی که یک ماهیچه بیش از حد فعالیت داشته باشد یا دچار آسیب دیدگی شود، فیبرهای عضلانی سفت شده‌ای در عضلات به وجود می‌آید. به این نقاط، نقاط ماشه‌ای (triger point) گفته می‌شود که درد بسیار زیادی را در تمام طول عضله به وجود می‌آورند. با استفاده از ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل خود می‌توانید این نقاط دردناک را آزاد سازی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ تریگر پوینت در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

بله، شکستن تریگر پوینت‌ها می‌تواند دردناک باشد. هنگامی که ماسور در هنگام انجام نقاط ماشه‌ای به این فشار وارد می‌کند، در عضله خود احساس می‌کند.

هر جلسه محل ماشه‌ای در خانه معمولا بین 60 تا 120 دقیقه طول می‌کشد.

در هنگام ارائه مکان ماشه‌ای، ماسور باید به نقاط مورد نظر دسترسی داشته باشید. به همین دلیل احتمالاً شما می خواهید تا لباس های خود را درآورید.

در طول دریافت ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل ممکن است که هم احساس ناراحتی و هم احساس تسکین درد داشته باشید. بعد از دریافت ماساژ، ممکن است برای یک یا دو روز احساس خستگی کنید و درد کمی را احساس نمایید. حتی برخی از افراد بعد از دریافت ماساژ تریگر پوینت به ما گفتند که افزایش سطح انرژی را تجربه کرده‌اند و دامنه حرکتی عضلات آن‌ها افزایش پیدا کرده است.

هنگامی که نقطه ماشه‌ای در بافت‌ها آزاد می‌شوند، عضلات شل شده و خون تازه در این نواحی جریان پیدا می‌کند. افزایش جریان خون مواد مغذی را به سلول‌ها می‌رساند و سموم به جا مانده را دفع می‌کند.

خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل چیست؟

خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل یکی از خدمات ماساژ تراپی در منزل مرکز ماساژ لاوندر است که به مشتریانی که علاقه دارند این ماساژ را در خانه خود دریافت کنند، ارائه می‌شود. در این ماساژ، ماسورها با استفاده از تکنیک‌های ماساژ مخصوصی، نقاط ماشه‌ای و گره‌های موجود در عضله‌ها را درمان می‌کنند.

نقاط ماشه‌ای (triger point) در اثر سفت شدگی در فیبرهای عضلانی آسیب دیده به وجود می‌آیند. تشکیل یک نقطه ماشه‌ای در یک عضله، باعث ایجاد درد در سراسر آن عضله می‌شود. در علم پزشکی به چنین دردهایی سندرم درد میوفاسیال گفته می‌شود.

با استفاده از خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل می‌توانید در خانه خود این نقاط را درمان کنید و دردهای مزمن ناشی از آن را از بین ببرید.

 

نحوه ارائه ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل

پس از رزرو وقت ماساژ نقاط ماشه‌ای، ماسورهای ما در زمان تعیین شده به خانه شما خواهند آمد. در ابتدا سوالاتی را در مورد وضعیت بدنی، سوابق پزشکی و ناحیه‌ای که در آن درد احساس می‌کنید از شما پرسیده می‌شود. سپس ماساژ درمانگر سعی می‌کند تا محل دقیق نقاط ماشه‌ای را در عضلات شما پیدا کند.

بعد از مشخص شدن مکان نقاط ماشه‌ای، ماسور با وارد کردن فشار به این نقاط سعی می‌کند تا آن‌ها را آزاد کند.

برای دریافت ماساژ نقاط ماشه‌ای، احتمالا ماسور از شما بخواهد که لباس خود را در آورید. فرآیند شکستن گره‌های عضلانی دردناک است، به همین دلیل در هنگام دریافت ماساژ نقاط ماشه‌ای مقداری درد احساس خواهید کرد. در کنار ماساژ نقاط ماشه‌ای، ماسور از تکنیک‌های کششی، ورز دادن و سایر تکنیک‌های ماساژ برای ریلکس کردن ماهیچه‌ها استفاده می‌کند.

 

فواید استفاده از ماساژ نقاط ماشه‌ای در خانه

در صورتی که ماساژ نقاط ماشه‌ای را در خانه دریافت کنید، نه تن‌ها به کاهش دردها و تنش‌های عضلانی کمک می‌کند بلکه دامنه حرکتی مفاصل و انعطاف پذیری بدن‌تان افزایش پیدا می‌کند. همچنین اگر از تریگر پوینت رنج می‌برید و شرایط خارج شدن از منزل را ندارید، خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای در منزل بهترین انتخاب برای شما می‌باشد.

سایر فواید ماساژ نقاط ماشه‌ای شامل موارد زیر می‌باشد:

  • تسکین سردرد و میگرن‌هایی که به دلیل ایجاد نقاط ماشه‌ای به وجود آمده‌اند.
  • تسکین دردهای پایین کمر.
  • کمک به درمان سیاتیک
  • کمک به درمان درد پاشنه
  • کمک به درمان دردهای شانه و کتف