سنگ ماساژ و روغن ماساژ برای انجام ماساژ سنگ داغ
سنگ ماساژ و روغن ماساژ برای انجام ماساژ سنگ داغ

خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل Hot Stone Massage

ماساژ سنگ داغ به وسیله سنگ‌های آذرین گرم شده انجام می‌شود. وجود گرما باعث افزایش عمق تاثیر ماساژ در بافت‌ها می‌شود. ماسورهای ما آماده هستند تا ماساژ سنگ داغ را در خانه به شما ارائه کنند. کافیست با رزرو یک وقت ماساژ از خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل بهره ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ هات استون در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ سنگ داغ دارای مزیت‌های زیادی است. با این حال، این ماساژ برای زنان باردار و کودکان به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. بیمارانی که دارای فشار خون بالا، میگرن، دیابت، بیماری‌های قلبی، بیماران مبتلا به سرطان، افراد دارای صرع، افراد دارای ایمپلنت‌های فلزی، افرادی که با تازگی جراحی کرده‌اند و کسانی که دارای حساسیت پوستی و التهاب پوستی می‌باشند، نباید از ماساژ سنگ داغ استفاده کنند.

ماساژ سنگ داغ عمدتا برای کسب آرامش و بهبود خلق و خو انجام می‌شود. تکنیک‌های مورد استفاده در ماساژ هات استون و ماساژ سوئدی به هم مشابه می‌باشند. اما با توجه به اینکه در ماساژ هات استون از سنگ‌های آذرین (بازالت) گرم شده استفاده می‌شود، نسبت به ماساژ سوئدی اثر بخشی بیشتری دارد و بر روی بخش‌های عمیق‌تری از عضله‌ها و بافت‌های بدن تاثیر می‌گذارند.

معمولا هر جلسه ماساژ سنگ داغ در منزل در حدود 1 ساعت به طول می‌انجامد.

سنگ‌های به کار گرفته شده در ماساژ هات استون به قدری گرم می‌شوند که به کسب آرامش و ریلکس کردن ماهیچه‌ها کمک کنند. دما این سنگ‌ها به حدی نمی‌رسد که بر روی بدن ردی به جا بگذارد یا پوست را بسوزاند.

خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل چیست؟

خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل یکی از خدمات ماساژ در خانه محبوب مرکز ماساژ لاوندر می‌باشد. با رزرو یک وقت ماساژ هات استون در خانه می‌توانید تنش‌های عضلانی و خستگی بدن خود را برطرف کنید. هدف از انجام ماساژ سنگ داغ، رفع خستگی‌ها و آسیب‌های وارد شده به بافت‌های نرم بدن می‌باشد.

 

نحوه انجام ماساژ سنگ داغ در منزل

نحوه انجام و تکنیک‌های ماساژ سنگ داغ، شباهت زیادی با تکنیک‌های ماساژ سوئدی دارد. ماساژورهای ما پس از آمدن به منزل شما ابتدا با انجام یک ماساژ معمولی مانند ماساژ سوئدی، عضله‌های شما را آماده دریافت هات استون می‌کنند. بعد از آماده سازی عضلات، سنگ‌های گرم شده بر روی نقاط خاصی از بدن قرار می‌گیرند.

دما مناسب سنگ برای انجام این ماساژ، بین 45 تا 60 درجه سانتی گراد است. ماسور هر 5 دقیقه یک بار سنگ‌ها را برداشته و دوباره گرم می‌کند تا به دما مطلوب برسند.

ماسورهای ما به دو شکل از سنگ‌های داغ استفاده می‌کنند. در حالت اول از سنگ‌ها به عنوان یک وسیله ماساژ استفاده می‌کنند و با استفاده از سنگ‌های گرم شده بدن شما را ماساژ می‌دهند. حالت دوم قرار دادن سنگ بر روی ماهیچه‌ها در یک مدت زمان مشخص است.

در طول خدمات ماساژ سنگ داغ در منزل، ماسورهای ما سنگ‌های آذرین خروجی بازالت که دارای سطحی صاف هستند را گرم کرده و بر روی نقاط خاصی از بدن قرار می‌دهند. این نقاط شامل:

 • امتداد ستون فقرات
 • بر روی شکم
 • بر روی سینه
 • روی صورت
 • روی کف دست‌ها
 • بر روی پاها و انگشتان پا

به سفارش شما، ماساژ سنگ داغ می‌تواند به صورت موضعی و در بخش‌های خاص یا به صورت فول بادی انجام شود.

 

مزیت دریافت ماساژ سنگ داغ در منزل

با دریافت ماساژ سنگ داغ در خانه، از رفت و آمد در سطح شهر و ترافیک دور خواهید ماند، زمان خود را ذخیره خواهید کرد، حرم خصوصی بیشتری خواهید داشت و در فضای آرامش بخش منزل‌تان این ماساژ را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، ماساژ هات استون فواید زیادی برای سلامت جسمی و روانی دارد:

 • دریافت ماساژ سنگ داغ در منزل به کسب آرامش و ریلکسیشن کمک می‌کند.
 • ماساژ هات استون باعث تسکین درد و تنش در عضله‌ها می‌شود.
 • به کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند.
 • باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود.
 • ماساژ بافت عمیق باعث خروج مواد سمی از بدن شما می‌شود.
 • ماساژ هات استون باعث بهبود کیفیت خواب می‌شود و بلافاصله می‌توانید در منزل خود یک خواب لذت بخش را تجربه کنید.