man-get-swedish-massage-on-bed
man-get-swedish-massage-on-bed

خدمات ماساژ سوئدی در منزل  Swedish Massage

بدون نیاز به خروج از منزل می‌توانید خدمات ماساژ سوئدی مورد نیازتان را در منزل یا محل مورد نظر خود دریافت کنید. ماساژورهای ما آماده‌اند تا در مکان و زمان مورد نظر شما، ماساژ فول بادی سوئدی را به شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ سوئدی در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ سوئدی در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ سوئدی در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

با استفاده از خدمات ماساژ سوئدی در منزل، می‌توانید بدون خارج شدن از خانه و در امان ماندن از پاندمی کرونا، ترافیک و آلودگی‌ صوتی، ماساژ سوئدی مورد نیاز خود را توسط بهترین ماسورها در منزل دریافت نمایید.

برای استفاده از خدمات ماساژ سوئدی در منزل، هیچ گونه لوازم و تجهیزاتی نیاز نخواهید داشت. ماسورهای مرکز ماساژ لاوندر تمام لوازم مورد نیاز جهت ارائه ماساژ سوئدی را با خود به همراه خواهند داشت.

اگر شغل یا سبک زندگی پر استرسی دارید، توصیه میشود که هر دو هفته یک‌بار از خدمات ماساژ سوئدی مرکز ماساژ لاوندر استفاده کنید. این نوع ماساژ برای افرادی که اغلب در سفر هستند بسیار مناسب می‌باشد.

در صورتی که علاقه‌مند دارید تکنیک‌های ماساژ سوئدی را شخصا در خانه انجام دهید، نیاز به کسب مهارت و تجربه کافی در این زمینه خواهید داشت. شما می‌توانید تمامی تکنیک‌های ماساژ سوئدی را بیاموزید، و آن را در منزل خود انجام دهید.

اما از آنجایی که ماساژ درمانی یک کار علمی و تخصصی می‌باشد و در صورت بروز اشتباه می‌تواند صدماتی را به بدن وارد کند، توصیه می‌کنیم که برای دریافت ماساژ سوئدی از متخصص و ماسور حرفه‌ای کمک بگیرید.

خدمات ماساژ سوئدی در منزل چیست؟

خدمات ماساژ سوئدی در منزل یکی از انواع خدمات ماساژ در خانه مرکز ماساژ لاوندر می‌باشد. ماساژ سوئدی (swedish massage) یکی از قدیمی‌ترین ماساژهای غربی است که از اوایل قرن هجدهم میلادی تا به امروز به عنوان یک روش درمانی مورد استفاده قرار گرفته است. خدمات ماساژ سوئدی یکی از پرطرفدارترین تکنیک‌های ماساژ تراپی در دنیا به شمار می‌آید. این ماساژ به صورت فول بادی در منزل به شما ارائه خواهد شد که آرامش و ریلکسیشن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

در هنگام انجام ماساژ سوئدی در منزل، بالاترین لایه از عضله‌های شما مورد هدف قرار می‌گیرد. این تکنیک به ترمیم عضله‌های سطحی، افزایش انرژی و کسب آرامش کمک خواهد کرد.

مزیت‌های استفاده از ماساژ سوئدی در خانه

با بهره‌گیری از خدمات ماساژ سوئدی در منزل می‌توانید به آرامش عضلانی، بهبود عضله‌های سطحی بدن و بهبود عملکرد افزایش گردش خون در بدن خود کمک کنید.

در صورت استفاده از ماساژ سوئدی در خانه می‌توانید از مزیت‌های دیگر این ماساژ شامل تاثیرگذاری مثبت آن بر روی درمان درد کمر، احتمال درمان گردن درد، احتمال درمان درد شانه، درمان فیبرومیالژیا، درمان سردرد و بهبود کیفیت خواب بهره ببرید.

نحوه آماده شدن برای ماساژ سوئدی در منزل

جهت آماده شدن برای جلسه ماساژ سوئدی و لذت بردن از آن، باید به یک سری نکات توجه داشته باشید:

  1. در حدود یک ساعت قبل از ماساژ چیزی میل نکنید. هضم غذا به زمان نیاز دارد و در صورتی که بلافاصله بعد از صرف غذا از خدمات ماساژ سوئدی در خانه استفاده کنید، ممکن است برای شما ناراحتی ایجاد شود. اگر قرار است جهت دریافت ماساژ سوئدی بر روی شکم‌تان دراز بکشید، این موضوع بسیار مهم خواهد بود.
  2. فضای مناسبی از خانه را برای استقرار ماسور و قرار دادن میز ماساژ در نظر بگیرید.
  3. اگر علاقه‌ای به استفاده از حوله‌های مخصوص ما ندارد، 2 حوله بزرگ برای خودتان تهیه کنید.
  4. لباس زیر راحتی برای خود انتخاب کنید و در هنگام دریافت ماساژ به تن داشته باشید.
  5. در آخر اینکه، فضایی آرامش بخش برای خود به وجود بیاورید. در هنگام دریافت ماساژ سوئدی در خانه سعی کنید که موبایل خود را بر روی حالت سایلنت قرار دهید و از نور ملایم در خانه استفاده نمایید. همچنین توصیه می‌کنیم که موسیقی آرامی انتخاب و در هنگام دریافت ماساژ آن را پخش کنید.

بعد از دریافت ماساژ چه کاری انجام دهیم؟

دوش آب گرم با نمک‌های منیزیم بهترین کار برای پایان دادن به یک ماساژ دلچسب می‌باشد. اگر ترجیح می‌دهید پس از دریافت ماساژ مستقیم به تخت خواب بروید و بخوابید، این مورد نیز گزینه عالی برای پایان دادن به ماساژ می‌باشد.

نکته‌ای که بعد از دریافت ماساژ باید به خاطر داشته باشید، نوشیدن مقدار کافی مایعات است. در هنگام دریافت ماساژ سوئدی، جریان خود در بدن بهبود پیدا می‌کند و بدن می‌تواند به لطف آن، سموم موجود در خون را دفع کند.