تصویر یک مرد دراز کشیده بر روی زمین در حال دریافت ماساژ تایلندی
تصویر یک مرد دراز کشیده بر روی زمین در حال دریافت ماساژ تایلندی

خدمات ماساژ تایلندی در منزل Thai Massage

ماساژ تایلندی یکی از شناخته شده‌ترین تکنیک‌های ماساژ درمانی است. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مرکز ماساژ لاوندر در هر کجای تهران که هستید، ماساژ تایلندی را در خانه یا محل مورد نظرتان دریافت کنید. با استفاده از خدمات ماساژ تایلندی در منزل، انرژی را در بدن و ذهن خود به حرکت درآورید و خستگی و دردهای مفصلی را برطرف کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات تایلندی در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ تایلندی در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ تایلندی در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

تعداد جلسات ماساژ تایلندی، به وضعیت جسمانی شما بستگی دارد. برای مثال، اگر از ماهیچه‌های بیش از حد منقبض رنج می‌برید یا انعطاف بدنی بسیار کمی دارید، باید به صورت هفتگی و بین یک تا دو ماه از خدمات ماساژ تایلندی در خانه استفاده کنید.

هر جلسه ماساژ تایلندی مرکز ماساژ لاوندر بین 60 تا 120 دقیقه به طول می‌انجامند. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، بهترین گزینه را سفارش دهید.

خدمات ما برای تمام عزیزان ساکن تهران قابل استفاده هستند. فرقی نمی‌کند ساکن کدام منطقه هستید، خدمات ما در شمال تهران، غرب تهران، شرق تهرن، جنوب تهران و مرکز تهران قابل ارائه می‌باشند.

قبل از دریافت ماساژ تایلندی به هیچ وجه وعده غذایی سنگینی میل نکنید، لباس راحت و گشاد به تن کنید و در هنگام دریافت ماساژ تایلندی نفس‌های عمیق بکشید.

خدمات ماساژ تایلندی در منزل چیست؟

خدمات ماساژ تایلندی در منزل یکی از انواع خدمات ماساژ درمانی در خانه است که توسط مرکز ماساژ لاوندر به مشتریان ارائه می‌گردد. تای ماساژ به صورت فول بادی انجام می‌شود و توسط ماسورهای حرفه‌ای ماساژ تایلندی در خانه یا محل مورد نظر مشتری، ارائه می‌گردد.

 

نحوه ارائه خدمات ماساژ تایلندی در منزل

نحوه انجام ماساژ تایلندی با سایر تکنیک‌های ماساژ درمانی متفاوت است. برای دریافت ماساژ تایلندی در خانه، شما لباس کامل به تن خواهید داشت و به جای دراز کشیدن بر روی میز ماساژ، بر روی زمین دراز می‌کشید. همچنین در هنگام ارائه این تکنیک از روغن ماساژ استفاده نمی‌شود.

تکنیک‌های تای ماساژ شامل فشار دادن با دست، شست دست و آرنج می‌باشند. علاوه بر آن از حرکاتی شامل غلتاندن، تکان دادن، فشردن، حرکات کششی و چرخاندن بدن نیز استفاده می‌شود.

 

مزیت استفاده از ماساژ تایلندی در خانه

استفاده منظم از ماساژ تایلندی، مزیت‌های جسمی و ذهنی زیادی دارد. یکی از مهمترین مزیت‌های استفاده از تای ماساژ در منزل، خارج نشدن از خانه و دور ماندن از ترافیک و سر و صدای روزانه می‌باشد. این کار از هدر رفتن وقت شما جلوگیری می‌کند.

ماساژ تایلندی از نظر علمی دارای فواید بسیار زیادی است که شامل:

  • تسکین سردرد
  • کاهش و تسکین درد کمر
  • درمان سفتی و درد مفاصل
  • ماساژ تایلندی باعث افزایش دامنه حرکتی و انعطاف پذیری می‌شود
  • تای ماساژ باعث کاهش اضطراب می‌شود
  • باعث احیای انرژی در بدن می‌شود