آشنایی با مرکز ماساژ لاوندر

مرکز ماساژ لاوندر با بهره‌گیری از ماسورهای متخصص و با مشاوره و همراهی پزشکان متخصص، در سال 1401 کار خود را در زمینه ارائه خدمات ماساژ آغاز کرد. سیاست اصلی ما ارائه خدمات ماساژ حرفه‌ای و بهبود کیفیت خدمات ماساژ در ایران است.

 

هدف تاسیس مرکز ماساژ لاوندر

هدف و ماموریت ما از تاسیس مرکز ماساژ لاوندر، بهبود کیفیت خدمات ماساژ ارائه شده در ایران می‌باشد. همان مقدار که یک ماساژ خوب می‌تواند بر روی فیزیک و روحیه شما تاثیر مثبتی داشته باشد، یک ماساژ بد و غیر حرفه‌ای می‌تواند تاثیرات منفی از قبیل ایجاد و تشدید آسیب دیدگی‌ها را برای شما به همراه داشته باشد.

ما سعی کرده‌ایم تا با ایجاد یک تیم ماساژ حرفه‌ای و با تجربه، با کیفیت‌ترین خدمات ماساژ ممکن را در اختیار شما قرار دهیم.

 

خدمات مرکز ماساژ لاوندر

خدمات مرکز ماساژ لاوندر به دو دسته اصلی خدمات ماساژ و خدمات طب سنتی تقسیم بندی می‌شود.

 

1-خدمات ماساژ

ما در مرکز ماساژ لاوندر در تلاش هستیم تا به دو صورت، خدمات ماساژ حرفه‌ای را به شما ارائه دهیم.

 

خدمات ماساژ در منزل

یکی از محبوب‌ترین روش‌های ارائه خدمات ماساژ، انجام ماساژ در منزل است. استفاده از خدمات ماساژ در منزل بسیار ساده است و پس از رزرو وقت ماساژ، ماسورهای ما به محل شما می‌آیند و ماساژ مورد نیازتان را به شما ارائه می‌دهند. ماسورهای ما تمامی تجهزات ماساژ مورد نیاز را از قبل تهیه کرده و با خود خواهد آورد.

خدمات ماساژ در مرکز ماساژ لاوندر

گروه ماساژ لاوندر در آینده نزدیک تمامی ماساژ مورد نیاز شما را در محیطی دنج و آرامش بخش به شما عزیزان ارائه خواهد کرد. ما در تلاش هستیم تا با فراهم کردن محیطی راحت، خدمات ماساژ خود را با حداکثر کیفیت در اختیارتان بگذاریم تا تجربه تکرار نشدنی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

2-خدمات طب سنتی

خدمات طب سنتی مرکز ماساژ لاوندر شامل مجموعه خدمات درمانی مبتنی بر اصول و نکات طب سنتی است. این تکنیک‌های درمانی بر اساس مجموعه دانش، مهارت‌ها و باورهای فرهنگ‌های مختلف شکل گرفته‌اند و ما با تلفیق این تکنیک‌ها با علم مدرن پزشکی، روش‌هایی کارآمد جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها ایجاد کرده‌ایم.

خدمات طب سنتی ما در مرکز ماساژ لاوندر و تحت نظر پزشک متخصص طب سنتی انجام می‌شود.

نحوه استفاده از خدمات مرکز ماساژ لاوندر

فرآیند استفاده از خدمات ماساژ و طب سنتی در مرکز ماساژ لاوندر بسیار ساده است. کافیست به صفحه خدمات مورد نظرتان بروید و از طریق روش‌های قرار داده شده در صفحه، در زمان مورد نظرتان یک وقت ماساژ رزرو کنید.