ماسور در حال انجام ماساژ بافت عمیق بر روی کمر یک مرد
ماسور در حال انجام ماساژ بافت عمیق بر روی کمر یک مرد

خدمات ماساژ بافت عمیق در منزل  Deep Tissue Massage

شما می‌توانید با استفاده از خدمات مرکز ماساژ لاوندر و بدون نیاز به خارج شدن از منزل، ماساژ بافت عمیق را در خانه یا هر محل دیگری، در هر زمان از طول روز دریافت کنید. با رزرو وقت ماساژ بافت عمیق، ماسورهای ما به محل مورد نظر شما می‌آیند و ماساژ مورد نیازتان را در اختیارتان می‌گذارند.

هزینه خدمات ماساژ بافت عمیق در منزل

45 دقیقه ماساژ

600 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

850 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ بافت عمیق (Deep Tissue Massage) نوعی روش ماساژ درمانی است که شباهت زیادی به ماساژ سوئدی دارد، با این تفاوت که از ضربات و فشار عمیق‌تری برای انجام این ماساژ استفاده می‌شود. ماساژ بافت عمیق از ترکیب فشارهای ملایم و عمیق، برای ماساژ لایه‌های عمیق عضله و فاسیا بهره می‌برد.

برای آشنایی بیشتر با این ماساژ، راهنمای (ماساژ بافت عمیق چیست؟) را مطالعه نمایید.

ماساژ بافت عمیق برای کسانی که فعالیت‌های بدنی شدیدی دارند یا از آسیب‌دیدگی و دردهای مزمن رنج می‌برند، مناسب است. اگر آستانه درد پایینی دارید با به دنبال تسکین عضلات منقبض هستید، ماساژ سوئدی به عنوان یک ماساژ ملایم‌تر گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

به دلیل وارد شدن فشار زیاد به بدن در هنگام انجام ماساژ بافت عمیق، ممکن است که کمی احساس ناراحتی و درد خفیف داشته باشید. احساس درد در هنگام دریافت ماساژ بافت عمیق در منزل طبیعی است.

خدمات ماساژ ما در تمامی مناطق تهران از جمله شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران، مرکز تهران و جنوب تهران قابل ارائه می‌باشد، کافیست که از طریق راه‌های موجود در صفحه آدرس محل زندگی و تایم مورد نظرتان برای دریافت ماساژ عمیق را مشخص کنید تا ماسورهای به خانه شما بیایند و این ماساژ را در اختیارتان قرار دهند.

خدمات ماساژ بافت عمیق در منزل چیست؟

خدمات ماساژ بافت عمیق در منزل یکی از خدمات ماساژ در منزل محبوب در مرکز ماساژ لاوندر می‌باشد. این سرویس مخصوص افرادی است که از فعالیت بدنی بالایی در روز برخوردار هستند و می‌خواهند برای رفع تنش‌های عضلانی از ماساژ بافت عمیق در خانه استفاده کنند. با رزرو وقت قبلی در زمان‌های مشخص، ماسورهای ما به محل مورد نظر شما خواهند آمد و ماساژ مورد نیازتان را در اختیارتان قرار می‌دهند.

اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید در خانه خود از ماساژ بافت عمیق بهره ببرید، کافیست از طریق راه‌های موجود، آدرس منزل و تایم مورد نیاز برای دریافت ماساژ را مشخص کنید.

 

ماساژ بافت عمیق در منزل شما چگونه انجام می‌شود؟

ماساژ بافت عمیق شباهت‌های زیادی با ماساژ سوئدی دارد و از همین رو تکنیک‌های انجام این دو ماساژ، تا حدودی شبیه به هم می‌باشند. در ماساژ بافت عمیق از انگشت‌ها، کف دست و آرنج‌ها برای وارد کردن فشار به نقاط مشخصی از بدن استفاده می‌شود.

در ماساژ بافت عمیق نسبت به ماساژ سوئدی، فشار بیشتری در هنگام انجام ماساژ به بدن وارد می‌شود. این کار باعث درگیر کردن لایه‌های عمیق‌تر عضله‌ها و بافت‌های بدن می‌شود. این کار برای درمان آسیب دیدگی ماهیچه‌ها و تاندون‌ها، کاهش درد و بهبود سفتی عضلات انجام می‌شود.

برای انجام ماساژ بافت عمیق در منزل، ماسورهای ما تمامی لوازم مورد نیاز ماساژ را با خود به همراه می‌آورند.

 

چرا باید از خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر استفاده کنیم؟

برخی از افراد برای دریافت ماساژ از اعضای خانواده یا دوستان خود کمک می‌گیرند. با وجود اینکه ماساژ یک روش درمانی بی خطر است، اما اگر توسط افرادی که علم و تجربه انجام ماساژ را ندارند انجام شود، می‌تواند آسیب‌های جدی به بدن وارد کند.

علاوه بر این ماساژ بافت عمیق ممکن است برای همه مناسب نباشد و بر روی تمام قسمت‌های بدن نباید اجرا شود. با استفاده از خدمات حرفه‌ای ماساژ بافت عمیق مرکز ماساژ لاوندر، شما می‌توانید این ماساژ را توسط حرفه‌ای‌ترین ماسورها دریافت کنید.

 

نحوه آماده شدن برای ماساژ بافت عمیق

توصیه می‌کنیم قبل از دریافت ماساژ بافت عمیق این موارد را انجام دهید:

  • بدن خود را هیدراته نگه دارید. ماساژ بافت عمیق باعث دفع سموم بدن می‌شود. هیدراته بودن بدن به دفع سموم کمک خواهد کرد. سعی کنید 24 ساعت قبل از دریافت ماساژ بافت عمیق حجم کافی آب مصرف کنید.
  • لباس گشاد و راحت بپوشید. شاید ماسور برای ماساژ دادن برخی از نواحی از بدن و استفاده از روغن ماساژ از شما درخواست کند که لباس خود را درآورید. در غیر این صورت استفاده از لباس گشاد و راحت به ریلکس بودن شما کمک خواهد کرد. علاوه بر این اگر بعد از دریافت ماساژ احساس درد داشته باشید، لباس‌های گشاد را راحت‌تر می‌توانید از تن خود درآورید.
  • هدف‌تان از دریافت ماساژ را مشخص کنید. اگر برای رفع تنش در ناحیه خاصی در بدن خود از ماساژ بافت عمیق استفاده می‌کنید، آن را در نظر داشته باشید و قبل از شروع ماساژ آن را با ماسور خود در میان بگذارید.
  • غذای سنگین نخورید. چند ساعت قبل از دریافت ماساژ بافت عمیق، غذای سنگین نخورید و شکم خود را خالی نگه دارید. در صورتی که معده شما پر باشد و بخواهید یک وعده بزرگ غذایی را هضم کنید، در هنگام دریافت ماساژ ممکن است باعث ناراحتی شما شود.