روغن‌های ضروری برای انجام ماساژ آروماتراپی
روغن‌های ضروری برای انجام ماساژ آروماتراپی

خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل  Aromatherapy Massage

با استفاده از خدمات ماساژ آروماتراپی در خانه مرکز ماساژ لاوندر، این ماساژ محبوب را توسط ماسورهای حرفه‌ای و در فضای خانه خود دریافت کنید. آروماتراپی یک ماساژ چند منظوره است که علاوه بر ماساژ بدن، از پوست مراقبت می‌کند و خلق و خوی شخص را بهبود می‌بخشد. ماسورهای ما آماده هستند تا ماساژ آروماتراپی را در زمان و مکان مورد نظرتان به شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ رایحه درمانی در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه ماساژ آروماتراپی در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ آروماتراپی مشابه با ماساژ سوئدی است و تقریبا از همان تکنیک‌های ماساژ استفاده می‌کند. اما تفاوت این دو ماساژ در استفاده از روغن‌های معطر گیاهی است که در ماساژ آروماتراپی و برای تحریک اعصاب و ایجاد آرامش استفاده می‌شود.

بله. بعد از رزرو وقت ماساژ آروماتراپی، ماسورهای ما به محل شما خواهند آمد و با استفاده از روغن‌های معطر، ماساژ آروماتراپی را بر روی کل بدن شما انجام می‌دهند.

بسیاری از مردم فکر می‌کنند چون روغن‌های ماساژ محصولاتی کاملا طبیعی هستند که از گیاهان بدست می‌آیند، عوارض جانبی ندارند. این تفکر درست نیست. استفاده نادرست از این روغن‌ها می‌تواند عوارض جانبی از جمله ایجاد آلرژی، تحریک و سوزش پوست را در پی داشته باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از استفاده از این روغن‌ها، آن‌ها را رقیق کنید.

معمولا ماساژ آروماتراپی در هر جایی انجام شود، بین 60 تا 90 دقیقه به طول می‌انجامد، مگر اینکه مشتری نیاز به ماساژ بیشتری داشته باشد. در این صورت می‌تواند از یک جلسه ماساژ 2 ساعته در منزل خود لذت ببرد.

خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل چیست؟

خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل یکی از خدمات ماساژ در منزل است که توسط مرکز ماساژ لاوندر به مشتریان ارائه می‌گردد. ماساژ آروماتراپی یک ماساژ چند منظوره است که در آن از روغن‌های معطر مخصوصی جهت تحریک و ایجاد آرامش در سیستم عصبی بدن استفاده می‌شود.

از آروماتراپی یا رایحه درمانی در خانه، به عنوان روشی برای کسب آرامش، تسکین درد و بهبود خلق و خو استفاده می‌شود. با استفاده از خدمات ماساژ آروماتراپی در منزل، این ماساژ را در فضای آرامش‌بخش خانه خود دریافت کنید و از مزیت‌های بیشمار آن بهره‌مند شوید.

آروماتراپی در منزل چگونه ارائه می‌گردد؟

برای ارائه ماساژ آروماتراپی در منزل، ماسورهای ما تمامی لوازم ماساژ مورد نیاز را با خود به همراه می‌آورند. تکنیک‌های ماساژ آروماتراپی با تکنیک‌های به کار گرفته شده در ماساژهای معمولی مانند ماساژ سوئدی مشابه است. تنها تفاوت میان آروماتراپی و ماساژ سوئدی، استفاده از روغن‌های معطر گیاهی در آروماتراپی است.

روغن‌های ضروری را می‌توان به هر نوع ماساژی با اهداف آروماتراپی اضافه کرد. در اصل ماساژ آروماتراپی به معنای اضافه کردن روغن معطر به روش‌های معمول ماساژ می‌باشد. تکنیک‌های رایج در این ماساژ شامل:

 • رفلکسولوژی
 • افلوراژ
 • ماساژ پتریساژ
 • ورز دادن
 • حرکات مالشی یا فروتاژ
 • حرکات ضربه‌ای یا پرکاشن
 • کوبیدن
 • لمس سبک و ملایم

ماسور در هنگام انجام این تکنیک‌ها، روغن ماساژ را به صورت مستقیم بر روی پوست شما استفاده می‌کند. در صورتی که نسبت به روغن ماساژ آلرژی داشته باشید، ماسور آن را در هوا اسپری می‌کند.

 

نحوه رزرو ماساژ آروماتراپی در منزل

مرکز ماساژ لاوندر برای رفاه حال شما عزیزان، امکان رزرو ماساژ آروماتراپی در منزل را به صورت آنلاین و تلفنی فراهم کرده است. کافیست که از طریق شماره‌های موجود با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم موجود درخواست خود را ارسال نمایید. مشاوران ما تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند و پس از مشخص شده زمان و مکان مورد نظر شما برای دریافت ماساژ، ماسور به محل شما اعزام خواهد شد.

 

مزیت استفاده از آروماتراپی در منزل

در صورت استفاده از ماساژ آروماتراپی، علاوه بر ماساژ عضلات و ماهیچه‌ها و رفع تنش‌های عضلانی خود، از مزیت‌های زیر برخوردار خواهید شد:

 • رفع اضطراب
 • درمان افسردگی
 • درمان بی‌خوابی
 • درمان حالت تهوع
 • تسکین دردها

آروماتراپی تاثیرات مثبت زیادی بر خلق و خو، رفع اضطراب و رفع افسردگی و استرس دارد. پس اگر روز کسل کننده‌ای را پشت سر گذاشته‌اید و می‌خواهید که حال و هوای خود را عوض کنید، ماساژ آروماتراپی در خانه همان چیزی است که به دنبالش می‌گردید.