وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ
وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ

خدمات ماساژ شیاتسو در منزل Shiatsu Massage

خدمات ماساژ شیاتسو در منزل مناسب افرادی است که توانایی خارج شدن از خانه را ندارند یا علاقه‌مند هستند تا ماساژ شیاتسو مورد نیازشان را در فضای خانه خود تجربه کنند. ماسورهای ما آماده هستند تا ماساژ ریلکسی شیاتسو را در منزل یا محل کارتان به شما ارائه دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ شیاتسو در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ شیاتسو در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ شیاتسو در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ شیاتسو به عنوان بهترین ماساژ برای ریلکسیشن شناخته می‌شود. در ماساژ شیاتسو، ماسور با استفاده از انگشتان و کف دست خود به نقاط خاصی از بدن فشار وارد می‌کند. این کار باعث بهبود جریان خون در این نقاط و تسکین دردها و تنش‌ها می‌شود.

برای دریافت ماساژ شیاتسو در خانه به مقداری فضا نیاز دارید که بتوانید به راحتی در آنجا دراز بکشید و ماسور نیز توانایی حرکت در اطراف شما را داشته باشد. فضای 3 متر در 3 متر یک فضای مناسب برا انجام این ماساژ است.

برای دریافت ماساژ شیاتسو در خانه خود، به هیچ وسیله و ابزار ماساژی نیاز ندارید و تمامی ابزار مورد نیاز را ماسورهای ما به همراه خواهند آورد. توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهید از حوله‌های خودتان در هنگام دریافت ماساژ استفاده کنید، از قبل دو حوله بزرگ و تمیز آماده کنید.

توصیه می‌کنیم که در هر ماه حداقل یک بار از خدمات ماساژ شیاتسو استفاده کنید. البته اگر از سبک زندگی پر استرسی برخوردار هستید، توصیه می‌کنیم که هر هفته از یک جلسه ماساژ شیاتسو در منزل خود بهره ببرید.

خدمات ماساژ شیاتسو در منزل چیست؟

خدمات ماساژ شیاتسو در منزل یکی از خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر است که ما به مشتریانی که به دنبال ماساژ ریلکسی در خانه هستند، ارائه می‌دهیم. ماساژورهای ما با استفاده از انگشتان، شصت و کف دست خود به بخش‌های مشخصی از بدن شما فشار وارد می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات ماساژ شیاتسو که در خانه ارائه می‌شود، این ماساژ ریلکسی را توسط ماسورهای حرفه‌ای و دوره دیده در محل زندگی خود دریافت کنید.

چرا باید ماساژ شیاتسو را در منزل دریافت کنم؟

اگر روز خسته کننده‌ یا پر تنشی سپری کرده باشید، ماساژ شیاتسو می‌تواند آرامش را به شما برگرداند. ماساژ شیاتسو بهترین ماساژ ریلکسی است که می‌توانید در خانه دریافت کنید. مزیت‌های استفاده از ماساژ شیاتسو در خانه شامل:

  • بهترین ماساژ برای کسب آرامش در خانه
  • ماساژ شیاتسو به بهبود و تسکین دردها کمک می‌کند
  • ماساژ شیاتسو می‌تواند اسهال و تهوع را تا حدودی بهبود ببخشد.
  • ماساژ شیاتسو به بهبود جریان خون در بدن کمک می‌کند.