massage

خدمات ماساژ شیاتسو  Shiatsu Massage

ارائه ماساژ شیاتسو در محیطی دنج و آرام به همراه ماسورهای حرفه‌ای شیاتسو، تنها در مرکز ماساژ لاوندر. با استفاده از خدمات ماساژ شیاتسو ما، به چیزی بیش از آرامش دست پیدا خواهید کرد. ماسورهای ما در مرکز ماساژ لاوندر آماده‌اند تا با ارائه خدمات ماساژ شیاتسو، دردهای شما را تسکین دهند و کیفیت خواب‌تان را بهبود ببخشند.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ شیاتسو، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ شیاتسو

میانگین تعرفه ماساژ شیاتسو ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ شیاتسو یک ماساژ فول بادی است، اما ماسور بر روی نقاطی که نیازمند توجه بیشتری هستند، تمرکز می‌کند و بسته به نیاز هر شخص، نقاط شروع و پایان متفاوتی خواهد داشت.

از ماساژ شیاتسو در مواقعی که شخص به بیماری‌هایی مانند رگ‌های واریسی، زخم شدگی، شکستگی‌های استخوان و اسکار دچار شده باشد، توصیه نمی‌شود. این ماساژ در نواحی ملتهب شده، نباید استفاده شود.

به صورت کلی این ماساژ دردناک نیست. در ماساژ شیاتسو، ماسور با فشار دادن انگشتان خود بر روی نقاط خاصی از بدن، این ماساژ را انجام می‌دهد. مناطقی وجود دارد که ماسور باید فشار بیشتری به آن وارد کند. معمولا به مدت 24 تا 48 ساعت بعد از جلسه ماساژ، افراد کمی کوفتگی در بدن خود تجربه خواهند کرد.

ماساژ شیاتسو نوعی طب فشاری است. طبق گفته کتابخانه ملی پزشکی آمریکا، در حال حاضر تحقیقات بیشتری روی این نوع از ماساژ درمانی در حال انجام است، اما همچنان جواب قطعی بدست نیامده است. با این وجود این تکنیک می‌تواند برای حالت تهوع و بهبود کیفیت خواب مفید باشد.

در صورتی که در مراکز معتبری مانند مرکز ماساژ لاوندر، ماساژ شیاتسو مورد نیاز خود را دریافت کنید، ماساژ شیاتسو بی‌خطر خواهد بود. اما در برخی از موارد ممکن است عوارض جانبی خفیفی مانند سردرد، سفتی عضلات و درد کمی احساس کنید. این عوارض در عرض چند ساعت از بین خواهند رفت، اما در صورت ادامه داشتن باید با ماسور خود مشورت کنید.

خدمات ماساژ شیاتسو چیست؟

خدمات ماساژ شیاتسو یکی از خدمات ماساژ تراپی است که در آن ماسور با فشار دادن انگشتان بر روی نقاط خاصی از بدن، این ماساژ را انجام می‌دهد.

استفاده از خدمات ماساژ شیاتسو به شما کمک می‌کند تا بسیاری از دردهای مزمن، اختلالات گوارشی، بی‌خوابی، خستگی، فیبرومیالژیا، اضطراب، دردهای اسکلتی عضلانی و درد مفاصل را بهبود ببخشید.

ماساژ شیاتسو یک ماساژ ریلکسی است و برای افرادی که به دنبال ریلکسیشن و کسب آرامش هستند، بهترین انتخاب است. از همین رو اکثر متخصص‌های ماساژ تراپی، از ماساژ شیاتسو به عنوان بهترین ماساژ برای ریلکسیشن نام می‌برند.

 

ماساژ شیاتسو چگونه انجام می‌شود؟

شاید تصور کنید که ماساژ شیاتسو تنها شامل وارد کردن فشار به نقاط خاصی از بدن باشد. اما در ماساژ شیاتسو از تکنیک‌های ورز دادن، ضربه زدن و حرکات کششی هم استفاده می‌شود. توصیه می‌کنیم که در هنگام دریافت ماساژ شیاتسو از لباسی سبک و راحت استفاده کنید. ماساژورها در هنگام انجام ماساژ شیاتسو، از روغن ماساژ استفاده نمی‌کنند.

 

مزیت استفاده از خدمات ماساژ شیاتسو

استفاده از ماساژ شیاتسو، تاثیرات شگفت انگیزی بر روی بدن می‌گذارد. مزیت‌های استفاده از خدمات ماساژ شیاتسو مرکز ماساژ لاوندر، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ماساژ شیاتسو به بازیابی و حفظ انرژی در بدن کمک می‌کند و برای افرادی که از خستگی و ضعف بدنی رنج می برند مفید است.
  • گردش خون را بهبود می‌بخشد.
  • ماساژ شیاتسو باعث کاهش استرس و تنش می‌شود و همچنین اضطراب و افسردگی را کاهش می‌دهد.
  • یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از ماساژ شیاتسو، تسکین سردرد است.
  • استفاده از ماساژ شیاتسو به درمان رگ به رگ شدگی و آسیب‌های مشابه کمک می‌کند.