تصویر یک ورزشکار دراز کشده بر روی تخت ماساژ در حال دریافت ماساژ ورزشی
تصویر یک ورزشکار دراز کشده بر روی تخت ماساژ در حال دریافت ماساژ ورزشی

خدمات ماساژ ورزشی در منزل Sport Massage

ورزش مداوم و انجام کارهای سنگین به صورت روزانه بر روی عضله‌ها، تاندون‌ها و رباط‌های بدن تاثیر منفی می‌گذارد. ماساژ ورزشی به شما کمک می‌کند تا تاثیرات منفی ناشی از ورزش و کارهای سنگین را خنثی کنید. با استفاده از خدمات ماساژ ورزشی در خانه مرکز ماساژ لاوندر، بدون خارج شدن از منزل ماساژ ورزشی مورد نیاز خود را دریافت خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ورزشی در منزل، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ ورزشی در منزل

میانگین تعرفه خدمات ماساژ ورزشی در منزل در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

سوالات متداول

همه افراد واجد شرایط می‌توانند از ماساژ ورزشی استفاده کنند. اما این ورزش برای ورزشکاران و افرادی که دارای فعالیت بدنی شدیدی هستند، مناسب می‌باشد. ماساژ ورزشی باعث بهبود جریان خون و جلوگیری از تجمع اسید لاکتیک می‌شود.

بعد از دریافت ماساژ ورزشی باید حداثل 24 ساعت استراحت کنید. با استفاده از خدمات ماساژ ورزشی در منزل، بلافاصله بعد از دریافت ماساژ به تخت خواب بروید و استراحت کنید. این کار به ترمیم و ریکاوری عضلات شما کمک می‌کند.

خدمات ماساژ ورزشی در منزل چیست؟

خدمات ماساژ ورزشی در منزل یکی از انواع خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر می‌باشد که برای ورزشکاران و افرادی که دارای فعالیت بدنی شدیدی در طول روز هستند، مناسب می‌باشد.
خدمات ماساژ ورزشی ما به صورت موضعی و بر روی اندام‌ها و ماهیچه‌هایی که به دلیل فعالیت سنگین به ماساژ نیاز دارند، انجام می‌شود.

 

نحوه انجام ماساژ ورزشی در منزل

پس از رزرو وقت ماساژ، ماسورهای ما به خانه یا محل مورد نظر شما می‌آیند و تکنیک‌های ماساژ ورزشی را بر روی عضله‌ها و ماهیچه‌های مورد نظر، انجام می‌دهند. همانطور که گفتیم، ماساژ ورزشی یک ماساژ فول بادی نیست و تنها بر روی عضلات و ماهیچه‌هایی که به ماساژ نیاز دارند انجام می‌شود.

هر جلسه ماساژ ورزشی بین 50 الی 60 دقیقه به طول می‌انجامد. برای انجام ماساژ ورزشی، ماسور باید مستقیما به ماهیچه‌های شما دسترسی داشته باشد. به همین دلیل برای دریافت ماساژ ورزشی باید لباس‌های خودتان را دربیاورید.

ماساژ ورزشی با اعمال فشار سبک و عمیق به نواحی مشخص شده انجام می‌شود. استفاده از ماساژهای پرفشار و سبک در کنار هم، تنش‌های موجود در عضله‌های سطحی و عمیق از بین می‌رود و با افزایش جریان خون در این نواحی، ماهیچه‌ها ریکاوری می‌شوند. در هنگام انجام این ماساژ، از روغن‌های ضروری ماساژ (معمولا روغن آووکادو و روغن نارگیل) استفاده می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با تکنیک‌ها و نحوه انجام ماساژ ورزشی، مقاله‌ای که در مورد ماساژ ورزشی، فواید و نحوه انجام آن برای شما نوشته‌ایم را مطالعه کنید.

 

فواید استفاده از خدمات ماساژ ورزشی در منزل

استفاده از خدمات ماساژ ورزشی در خانه مزیت‌های زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که از ماسور حرفه‌ای برای انجام ماساژ ورزشی استفاده کنید، تاثیرات مثبت زیادی بر روی بدن شما خواهد گذاشت. در زیر به مزیت‌های استفاده از ماساژ ورزشی در منزل اشاره کرده‌ایم:

  • افزایش جریان خود در ماهیچه‌ها و کمک به ریکاوری
  • افزایش دمای عضله‌ها
  • کمک به بهبود جریان لنفاوی و دفع سموم از ماهیچه‌ها
  • تسکین دردهای عضلانی
  • افزایش آمادگی جسمانی و روانی ورزشکاران
  • خارج نشدن از خانه و جلوگیری از هدر رفتن زمان شما