massage

خدمات ماساژ سنگ داغ Hot Stone Massage

ماساژ سنگ داغ یک نوع ماساژ است که در آن با استفاده از سنگ‌های آذرین داغ شده، قسمت‌های مشخصی از بدن را ماساژ می‌دهند. ما در مرکز ماساژ لاوندر آماده هستیم تا با بهره‌گیری از متخصص‌های ماساژ، ماساژ سنگ داغ را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه دهیم.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ سنگ داغ، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ هات استون

میانگین تعرفه ماساژ نقاط ماشه‌ای ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول ماساژ سنگ داغ

خیر، ماساژ سنگ داغ دردی ندارد. در هنگام انجام این ماساژ از سنگ‌های نسبتا سبکی استفاده می‌شود که تا دمای مشخص و قابل تحملی برای انسان گرم شده‌اند.

ماساژ سنگ داغ عمدتا برای کسب آرامش و بهبود خلق و خو انجام می‌شود. تکنیک‌های مورد استفاده در ماساژ هات استون و ماساژ سوئدی به هم مشابه می‌باشند. اما به این دلیل که در ماساژ هات استون از سنگ‌های گرم شده استفاده می‌شود، نسبت به ماساژ سوئدی نیرو بخش‌تر خواهد بود و بر روی بخش‌های عمیق‌تری از بدن تاثیر می‌گذارند.

اگر از ماساژ هات استون برای کسب آرامش و درمان دردهای جزئی روزمره استفاده می‌کنید، می‌توانید به صورت پراکنده و هر چند هفته یک بار این ماساژ را دریافت کنید. اما اگر قصد دارید که یک مشکل خاص جسمی یا روحی را برطرف کنید، شاید بهتر باشد که هر هفته یا هر دو هفته یک بار، یک جلسه ماساژ هات استون دریافت کنید.

هر جلسه ماساژ سنگ داغ در حدود 1 ساعت به طول می‌انجامد.

خدمات ماساژ سنگ داغ چیست؟

خدمات ماساژ سنگ داغ نوعی خدمات ماساژ درمانی است که با استفاده از سنگ‌های آذرین، تنش‌ها و خستگی عضله‌ها را بر طرف می‌کند. هدف از انجام ماساژ سنگ داغ رفع خستگی‌ها و آسیب‌های وارد شده به بافت‌های نرم بدن است.

این ماساژ با استفاده از سنگ‌های آذرین خروجی (بازالت) گرم شده و بعضی اوقات با سنگ مرمر سرد، انجام می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که ماساژ هات استون (Hot Stone Massage) به صورت موضعی و در گردن و کمر شما اجرا شود، یا به صورت فول بادی بر روی کل بدن انجام گردد.

 

ماساژ سنگ داغ به چه شکل انجام می‌شود؟

تکنیک‌های ماساژ سنگ داغ شباهت زیادی به ماساژ سوئدی دارند. ماسور در ابتدا با استفاده از ماساژ سوئدی عضله‌های شما را آماده می‌کند.

سپس سنگ‌های گرم شده را بر روی نقاط بخصوصی از بدن (نقاط مربوط به طب فشاری) قرار می‌دهد.

دمای سنگ برای انجام ماساژ هات استون در حدود 45 الی 60 درجه سانتی‌گراد است که با استفاده از آب گرم یا گرم کن مخصوص، گرم می‌شود. رسیدن به این دما کمک می‌کند تا ماساژ به موثرترین شکل ممکن انجام شود و در عین حال آسیبی به پوست شما وارد نگردد.

در طول ماساژ هر سنگ به طور متوسط 5 دقیقه بر روی نقطه مورد نظر قرار می‌گیرد و سپس برداشته می‌شود و با یک سنگ گرم دیگر تعویض می‌گردد.

 

مزیت استفاده از خدمات ماساژ سنگ داغ

در صورت استفاده از خدمات ماساژ سنگ داغ می‌توانید از مزیت‌های درمانی این ماساژ بهره ببرید. مزایا و فواید این روش ماساژ درمانی شامل موارد زیر می‌باشد:

  • ماساژ هات استون یک ماساژ آرامش بخش و ریلکسی است.
  • با گرما دادن به ماهیچه‌های عمیق‌، آن‌ها را ریلکس می‌کند.
  • ماساژ سنگ داغ باعث تسکین درد و تنش عضلانی می‌شود.
  • به کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند.
  • ماساژ هات استون باعث بهبود کیفیت خواب می‌شود.
  • باعث تقویت سیستم ایمنتی بدن می‌شود.
  • به شما کمک می‌کند تا دردهای مزمن را مدیریت و تسکین دهید.
  • باعث خروج مواد سمی از بدن می‌شود.

 

چه کسانی نباید از ماساژ سنگ داغ استفاده کنند؟

ماساژ سنگ داغ دارای مزیت‌های زیادی است. با این حال، این ماساژ برای برخی از افراد و برخی از شرایط مناسب نمی‌باشد. برای مثال استفاده از ماساژ هات استون برای زنان باردار و کودکان، توصیه نمی‌شود. بیمارانی که دارای فشار خون بالا، میگرن، دیابت، بیماری‌های قلبی، بیماران مبتلا به سرطان، افراد دارای بیماری صرع، افراد دارای ایمپلنت‌های فلزی، افرادی که با تازگی جراحی کرده‌اند و کسانی که دارای حساسیت پوستی و التهاب پوستی می‌باشند، نباید از ماساژ سنگ داغ استفاده کنند.