massage

خدمات ماساژ سوئدی  Swedish Massage

ماساژ سوئدی به عنوان اولین ماساژ غربی شناخته می‌شود که برای ریلکسیشن بدن و افزایش جریان خون طراحی شده است. با استفاده از خدمات ماساژ سوئدی مرکز ماساژ لاوندر، آرامش و ریلکسیشن را به خودتان هدیه دهید.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ سوئدی، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ سوئدی

میانگین تعرفه ماساژ سوئدی ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ سوئدی نوعی ماساژ تراپی است که همراه با ضربات طولانی و ورز دهنده در کنار مالش و فشار ملایم است. ماساژ سوئدی یک ماساژ ملایم است که غضله‌های سطحی را هدف قرار می‌دهد.

هدف از ماساژ سوئدی، بهبود گردش خون و افزایش آرامش از طریق تسکین عضله‌ها است. در این تکنیک، ضربه‌های نرمی بر روی مناطقی که مستعد درد هستند یا از پوشش عضلانی کمی برخوردار هستند، وارد می‌شود.

اگر شغل یا سبک زندگی پر استرسی دارید، توصیه می‌کنیم که به طور میانگین هر دو هفته یک‌بار از خدمات ماساژ سوئدی مرکز ماساژ لاوندر استفاده کنید. این نوع ماساژ برای کسانی که معمولا در سفر هستند بسیار مناسب می‌باشد.

ماساژ سوئدی برای افرادی مناسب است که به دنبال کسب آرامش، رفع تنش‌های عضلانی و شکستن گره ماهیچه‌های خود هستند و می‌خواهند یک ماساژ ملایم را تجربه کنند.

شرایطی وجود دارد که درآن باید از دریافت ماساژ سوئدی خودداری نمایید. این شرایط شامل زمانی است که فرد مبتلا به بیماری‌های خاصی مانند تب، التهاب ناشی از آسیب دیدگی باشد، فشار خون بالا، بیماری عفونی، بیماری‌های پوستی، تبخال، رگ‌های واریسی و سرطان پوست داشته باشد. در کل اگر فردی مبتلا به انواع ناراحتی‌های قلبی و عروقی یا انواع سرطان هست، باید قبل از دریافت ماساژ با پزشک خود مشورت داشته باشد.

جلسات ماساژ سوئدی با توجه به نیاز مشتری بین 60 تا 90 دقیقه به طول می‌انجامد.

خدمات ماساژ سوئدی چیست؟

ماساژ سوئدی به عنوان محبوب‌ترین خدمات ماساژ درمانی در دنیا شناخته می‌شود و به صورت فول بادی ارائه می‌گردد. استفاده از ماساژ سوئدی به کسب آرامش کمک می‌کند، سطح انرژی شما را افزایش می‌دهد و ممکن است بعد از آسیب دیدگی به ترمیم بدن کمک کند.

ماساژ سوئدی شامل ضربات پشت سر هم و ورز دهنده است که بر روی تمام سطح بدن اجرا می‌شود.

در هنگام دریافت ماساژ سوئدی، ماسورهای ما 5 نوع تکنیک مختلف را بر روی بدن شما پیاده سازی می‌کنند. در هنگام استفاده از خدمات ماساژ سوئدی، بالاترین لایه از عضله‌های شما هدف قرار داده می‌شود که در نهایت منجر به کاهش تنش عضلانی در بدن شما می‌گردد.

ماساژ سوئدی شامل چه حرکاتی است؟

ماساژ سوئدی، ترکیبی از حرکات مختلف است. تکنیک‌های مورد استفاده در ماساژ سوئدی شامل:

  1. سر دادن دست و ضربه زدن جهت شل کردن بافت‌های نرم بدن
  2. پتریساژ: نوعی تکنیک در ماساژ تراپی است که شامل فشار دادن و ورز دادن بدن می‌باشد.
  3. حرکات اصطکاکی: حرکات عمیق و دایره‌ای جهت افزایش جریان خون
  4. ضربه زدن با دست‌ها، انگشتان و لبه دست
  5. حرکات لرزشی

 

فرق بین ماساژ سوئدی و ماساژ عادی

بزرگ‌ترین تفاوت بین ماساژ سوئدی و ماساژ‌های معمولی در تکنیک‌های به کار گرفته شده در این ماساژها می‌باشد. ماساژ سوئدی شامل ضربه‌های سبک و ملایم است. این تکنیک به ایجاد آرامش و ریلکسیشن در افراد کمک می‌کند.

 

مزیت‌های استفاده از ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی یکی از شناخته شده‌ترین ماساژ‌ها و پرکاربرد‌ترین آن‌ها در دنیا به شمار می‌آید. دلیل این موضوع در این است که ماساژ سوئدی بر روی آرامش عضلانی، هدف قرار دادن عضله‌های سطحی و افزایش گردش خون تمرکز دارد. با استفاده منظم از ماساژ سوئدی، می‌توانید در زندگی خود به آرامش و ریلکسیشن دست پیدا کنید.