massage

خدمات ماساژ بافت عمیق  Deep Tissue Massage

با استفاده از خدمات ماساژ بافت عمیق مرکز ماساژ لاوندر تنش‌های عضلانی و گرفتگی‌های ماهیچه‌ای خود را رفع کنید. ماسورهای حرفه‌ای ما آماده‌اند تا با هدف گرفتن لایه‌های عضلانی زیرین و بافت‌های همبند، کشیدگی‌ها، تنش‌های عضلانی و سیستم اسکلتی بدن شما را بهبود ببخشند.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ بافت عمیق، رزرو وقت یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ بافت عمیق

تعرفه ماساژ بافت عمیق ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ بافت عمیق نوعی ماساژ است که بر تنظیم مجدد لایه‌های عمیق‌تر بافت‌های همبند و عضلات متمرکز است. هدف این ماساژ از بین بردن تنش‌های مزمن، شکستن گره‌های عضلانی و بر طرف کردن گرفتگی ماهیچه‌های داخلی بدن است. برای آشنایی بیشتر با این ماساژ، راهنمای کامل ماساژ بافت عمیق را مطالعه نمایید.

از آنجایی که ماسور در هنگام انجام دادن ماساژ دیپ تیشو، فشار عمیقی به قسمت‌های آسیب دیده بدن وارد می‌کند تا بافت اسکار و گره‌های عضلانی را از بین ببرد، ممکن است در هنگام دریافت این ماساژ، احساس درد کنید.

به طور میانگین، انجام هر جلسه ماساژ بافت عمیق بین 60 تا 90 دقیقه به طول می‌انجامد.

توصیه ما این است که هر هفته یک جلسه ماساژ دیپ تیشو دریافت کنید تا نتایج را مشاهده کنید.

خدمات ماساژ بافت عمیق چیست؟

خدمات ماساژ بافت عمیق یا دیپ تیشو (Deep tissue massage) به خدماتی گفته می‌شود که عمدتا با انجام ماساژ مخصوص برای درمان مشکلات اسکلتی و عضلانی مانند کشیدگی‌ها و آسیب‌های ناشی از ورزش ارائه می‌گردد. در این نوع از ماساژ، فشار و ضربات عمیق‌تری وارد می‌شود تا لایه‌های داخلی عضلات و بافت‌های همبند دستکاری و ورز داده شوند.

 

مزایای استفاده از ماساژ بافت عمیق

استفاده از ماساژ دیپ تیشو مزیت‌های بسیاری را به همراه خواهد داشت. در زیر به مهم‌ترین مزیت‌هایی که با استفاده از خدمات ماساژ بافت عمیق به آن‌ها دست پیدا می‌کنید، اشاره کرده‌ایم:

  • کاهش میزان سطح استرس
  • کاهش درد در شرایط و نواحی خاصی از بدن
  • کاهش فشار خون و ضربان قلب
  • شکستن بافت اسکار و آسان‌تر کردن حرکات بدن
  • ماساژ بافت عمیق علائم آرتریت را کاهش می‌دهد
  • به بهبود عضلات آسیب دیده و جراحات ناشی از ورزش کمک می‌کند
  • ماساژ بافت عمیق به آزاد کردن ساکروم و ناحیه لگن کمک می‌کند تا لگن در هنگام زایمان نوزاد، فضای بیشتری داشته باشد.

 

نحوه انجام ماساژ بافت عمیق

ماساژ بافت عمیق نوعی روش ماساژ درمانی است که از فشار عمیقی جهت ورز دادن عضلات استفاده می‌کند. این ماساژ بر روی برگرداندن عضلات عمیق و بافت‌های همبند به حالت اولیه خود، تمرکز دارد.

حرکات به کار گرفته شده در این نوع از ماساژ شامل ترکیب ضربات آهسته و فشار قابل توجه انگشتان دست است. هدف ماساژ بافت عمیق آزاد کردن الگوهای مزمن تنش در بدن و از بین بدن تنش و سفتی موجود در بافت‌های عمیق و لایه‌های زیرین ماهیچه‌ها می‌باشد.

 

آیا ماساژ بافت عمیق کارآمد است؟

بله، ماساژ بافت عمیق از نظر علمی ثابت شده است. برخلاف سایر تکنیک‌های ماساژ که بر روی افزایش آرامش تمرکز دارند، ماساژ دیپ تیشو به درمان درد عضلانی و بهبود سفتی ماهیچه‌ها کمک می‌کند. در مطالعه‌ای که در سال 2014 و با حضور 59 شرکت کننده انجام شد، نتایج بدست آمده نشان داد که ماساژ بافت عمیق به کاهش کمر درد مزمن کمک می‌کند.

 

ماساژ بافت عمیق برای چه کسانی مناسب است؟

ماساژ دیپ تیشو برای افرادی که فعالیت بدنی شدیدی دارند یا افرادی که دارای آسیب‌دیدگی یا درد مزمن هستند، مناسب می‌باشد. در کل می‌توان گفت که خدمات ماساژ بافت عمیق برای افرادی که به دنبال شکستن بافت اسکار و از بین بردن چسبندگی عضلانی (گره‌های عضلانی) هستند، مناسب می‌باشد. گره‌های عضلانی جلوی گردش خون را می‌گیرند و باعث به وجود آمدن درد و التهاب در بدن می‌شوند.

 

ماساژ بافت عمیق برای چه کسانی مناسب نیست؟

ماساژ بافت عمیق برای افرادی که مبتلا به پوکی استخوان یا سرطانی که به استخوان‌ها سرایت کرده باشد، مناسب نیست. در این نوع از ماساژ از فشار زیادی استفاده می‌شود که می‌تواند باعث به وجود آمدن شکستگی در استخوان‌ها شود. همچنین زنان باردار باید از دریافت این ماساژ خودداری نمایند. انواع ماساژ‌های ملایم‌تر مانند ماساژ سوئدی ممکن است گزینه بهتری باشند.