massage

خدمات ماساژ تایلندی  Thai Massage

ما در مرکز ماساژ لاوندر آماده‌ایم تا با بهره‌گیری از ماسورهای دوره دیده و حرفه‌ای، ماساژ تایلندی مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از خدمات ماساژ تایلندی مرکز ماساژ لاوندر، انرژی را در ذهن و بدن خود به جریان درآورید و خستگی و دردهای کمر و مفاصل خود را بهبود ببخشید.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ تایلندی، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ تایلندی

میانگین تعرفه ماساژ تایلندی ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

در هنگام دریافت ماساژ تایلندی، شما به صورت کامل لباس به تن خواهید داشت. به همین دلیل باید از لباس گشاد و راحتی استفاده کنید که در هنگام دریافت ماساژ، قابلیت کشسانی داشته باشد.

از آنجایی که در این روش ماساژ درمانی، از فشارهای فعال‌تری استفاده می‌شود، بهتر است که با شکم خالی ماساژ تایلندی را دریافت کنید. در طول ماساژ برای دریافت نتیجه بهتر، باید به صورت عمیق تنفس کنید.

تعداد و فرکانس جلسات دریافت ماساژ، به وضعیت جسمانی و بیماری فرد بستگی دارد. برای مثال، افراد دارای ماهیچه‌های بیش از حد منقبض، باید یک جلسه در هفته و به مدت 4 الی 6 هفته از ماساژ تایلندی استفاده کنند.

خدمات ماساژ تایلندی چیست؟

خدمات ماساژ تایلندی یکی از انواع خدمات ماساژ درمانی است که در مرکز ماساژ لاوندر ارائه می‌شود. این خدمات شامل ارائه تمامی حرکت‌ها و تکنیک‌های ماساژ تایلندی است که به وسیله ماسورهای حرفه‌ای انجام می‌شوند. ماساژ تایلندی یک روش درمانی کهن است که تاریخچه آن به بیش از 2500 سال قبل برمی‌گردد. ماساژ تایلندی ریشه در اصول آیورودا هندی دارد.

این ماساژ به صورت فول بادی به مشتریان ارائه می‌شود. ماساژ تایلندی که به آن ماساژ یوگا تایلندی نیز گفته می‌شود، بر بهبود جریان انرژی در سراسر بدن تمرکز دارد.

 

خدمات ماساژ تایلندی به چه شکل انجام می‌شوند؟

تکنیک‌های مورد استفاده در ماساژ یوگا تایلندی، شباهت کمی با تکنیک‌های مورد استفاده در سایر روش‌های ماساژ درمانی رایج دارد. در این روش، شما لباس به تن خواهید داشت و بر روی زمین دراز می‌کشید. در هنگام انجام تای ماساژ از روغن ماساژ استفاده نمی‌شود.

ماسور از تکنیک‌های مختلفی شامل فشار دادن، غلتاندن، تکان دادن، فشردن و چرخاندن بدن استفاده می‌کند.

 

مزیت ماساژ تایلندی برای بدن

تای ماساژ یک روش درمانی باستانی است که توسط علم مدرن نیز به اثبات رسیده است. ماساژ تایلندی می‌تواند سردرد را تسکین دهد، درد کمر و مفاصل را کاهش ببخشد، انعطاف پذیری بدن را افزایش دهد، سطح اضطراب را پایین بیاورد و به ذهن و بدن انرژی ببخشد.

 

فرق ماساژ تایلندی با ماساژهای معمولی در چیست؟

ماساژ تایلندی با ماساژهای سنتی متفاوت می‌باشد. در این روش در حالی که لباس به تن دارید به جای استفاده از تخت ماساژ، بر روی زمین دراز می‌کشید. این تکنیک نسبت به سایر ماساژها پویاتر است و حرکات آن شبیه به حرکات یوگا می‌باشد. ماساژ تایلندی برخلاف ماساژهای غربی، بر روی افزایش جریان انرژی در بدن تمرکز دارد.