massage

خدمات ماساژ ورزشی Sport Massage

با استفاده از خدمات ماساژ ورزشی مرکز ماساژ لاوندر می‌توانید تاثیرات منفی ناشی از انجام ورزش و کارهای سنگین روزانه بر روی عضلات، مفاصل، تاندون‌ها و رباط‌های بدن‌تان را خنثی کنید. مرکز ماساژ لاوندر با در اختیار داشتن متخصص‌های ماساژ ورزشی مجرب، آماده ارائه خدمات ماساژ به شما عزیزان می‌باشد.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ اسپورت، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ نقاط ماشه‌ای

میانگین تعرفه ماساژ نقاط ماشه‌ای ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول

ماساژ ورزشی بر روی نواحی از بدن که دچار گرفتکی و سفت شدگی ماهیچه‌ای است، تمرکز دارد. این روش ترکیبی از تکنیک‌های عمیق و سبک برای شل کردن گره‌های عضلانی، بهبود جریان خون و جلوگیری از تجمع اسید لاکتیک می‌باشد.

بعد از دریافت ماساژ ورزشی، حداقل 24 ساعت استراحت کنید تا مطمئن شوید عضله‌های شما زمان کافی جهت ترمیم و ریکاوری داشته باشند. همچنین احساس درد تا 48 ساعت پس از ماساژ اسپرت، کاملا طبیعی می‌باشد.

توصیه می‌کنیم که قبل از انجام ماساژ اسپرت، از شل کننده‌های عضلانی و داروهای مسکن، به هیچ عنوان استفاده نکنید. شما باید ماساژ را به طور کامل احساس کنید تا در صورت وارد آمدن فشار بیش از حد، آن را با ماسور خود در میان بگذارید.

خدمات ماساژ ورزشی چیست؟

خدمات ماساژ ورزشی یکی از انواع خدمات ماساژ می‌باشد که به ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی سنگینی در روز دارند، ارائه می‌شود. ماساژ ورزشی به صورت فول بادی ارائه نمی‌شود. تمرکز این ماساژ بر روی ماهیچه‌ها و عضله‌هایی است که به دلیل انجام کارهای سنگین، به ماساژ درمانی و ریکاوری نیاز دارند.

خدمات ماساژ اسپورت با توجه به نواحی از بدن که به ماساژ نیاز دارند، در حدود 50 دقیقه تا بیش از 1 ساعت به طول می‌انجامد. در صورت استفاده از خدمات مرکز ماساژ لاوندر، ماسورهای ما فشارهای عمیق و سبکی را به نواحی مشخص شده وارد می‌کنند.

با ترکیب و اعمال ماساژهای پر فشار و سبک به عضلات، تنش‌های موجود در عضله‌های سطحی و عمیق از بین می‌رود و با بهبود جریان خون در این نواحی، به ریکاوری شدن ماهیچه‌ها کمک می‌کند.

اهمیت استفاده از خدمات ماساژ ورزشی

استفاده مرتب از ماساژ ورزشی، مزیت‌های زیادی را در اختیار ورزشکاران می‌گذارد. در صورتی که ماساژ ورزشی به صورت اصولی انجام شود، می‌تواند عملکرد بدنی را افزایش دهد، ترمیم عضله‌ها را سرعت ببخشد و به بهبودی مصدومیت‌های ماهیچه‌ای کمک کند. سایر مزیت‌های استفاده از ماساژ ورزشی شامل:

  • به افزایش جریان خون در ماهیچه‌ها و انتقال مواد مغذی و اکسیژن به آن‌ها کمک می‌کند.
  • باعث افزایش دما عضله‌ها و ماهیچه‌ها می‌شود.
  • به افزایش جریان لنفاوی و دفع سموم از ماهیچه‌ها کمک می‌کند.
  • دردهای عضلانی را تسکین می‌بخشد.
  • آمادگی جسمانی و روانی ورزشکاران را برای مسابقات افزایش می‌دهد.
  • ماساژ اسپورت باعث شکستن چسبندگی‌ها و بافت‌های اسکار در ماهیچه‌ها می‌شود.

ماساژ ورزشی جزء اصلی روتین هر ورزشکار حرفه‌ای می‌باشد. اگر شما هم چند بار در هفته ورزش می‌کنید، توصیه می‌کنیم که حداقل یک بار در هفته از ماساژ ورزشی بهره ببرید.

خدمات ماساژ ورزشی چگونه انجام می‌شود؟

ماساژ اسپورت در مرکز ماساژ لاوندر به شکل زیر انجام می‌شود.

از آنجایی که ماسور نیاز دارد تا مستقیما به ماهیچه‌های شما دسترسی داشته باشد، در ابتدا از شما درخواست می‌کند تا لباس‌های خود را دربیاورید. سپس با پرسیدن سوالاتی در مورد دردها و وضعیت بدنی، نواحی از بدن که به ماساژ نیاز دارند را تشخیص می‌دهد.

ماساژ ورزشی با انجام طیف وسیعی از تکنیک‌های ماساژ انجام می‌شود. این تکنیک‌ها شامل ایجاد فشارهای عمیق، افورلاژ، ورز داردن و از بین بردن نقاط ماشه‌ای می‌باشد. ماسور در هنگام ارائه ماساژ اسپرت، از روغن مخصوصی (معمولا روغن نارگیل یا روغن آووکادو) استفاده می‌کند تا پوست را گرم کند.

ماساژ اسپرت باعث ایجاد آرامش در سیستم عضلانی اسکلتی بدن می‌شود.