massage

خدمات ماساژ آروماتراپی  Aromatherapy Massage

ماساژ آروماتراپی یا رایحه درمانی به معنای استفاده از روغن معطر گیاهان طبیعی، جهت افزایش تاثیرگذاری ماساژ است. ما در مرکز ماساژ لاوندر، با ارائه خدمات ماساژ آروماتراپی به عنوان یک درمان مکمل، سعی در بهبود حس و حال، عوض کردن مود، رفع اضطراب و از بین بردن افسردگی شما عزیزان داریم.

massage

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ماساژ آروماتراپی، رزرو وقت ماساژ یا داشتن هرگونه سوال بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید فرم قرار گرفته در صفحه را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و تمامی اطلاعاتی که لازم می‌باشد را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه خدمات ماساژ آروماتراپی

میانگین تعرفه ماساژ آروماتراپی ارائه شده در مرکز ماساژ لاوندر به شرح زیر می‌باشد. برای دریافت مشاوره و قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

45 دقیقه ماساژ

500 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

650 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1200 هزار تومن

سوالات متداول ماساژ آروماتراپی

اینطور در نظر بگیرید که ماساژ آروماتراپی نوعی ماساژ سوئدی است که در آن از روغن‌های ضروری (روغن‌های گیاهی معطر با غلظت بالا) استفاده می‌شود.

بله. آروماتراپی یک ماساژ سبک و آرامش بخش است که با استفاده از روغن‌های معطر بر روی کل بدن اجرا می‌شود.

معمولا ماساژ آروماتراپی در هر جایی انجام شود، بین 60 تا 90 دقیقه به طول می‌انجامد، مگر اینکه مشتری نیاز به ماساژ بیشتری داشته باشد. در این صورت می‌تواند از یک جلسه ماساژ 2 ساعته لذت ببرد.

خدمات ماساژ آروماتراپی چیست؟

خدمات ماساژ آروماتراپی یک نوع از خدمات ماساژ است که در مرکز ماساژ لاوندر به مشتریان ارائه می‌گردد. خدمات ماساژ آروماتراپی به خدماتی گفته می‌شود که در آن ماسور از روغن‌های معطر مخصوصی جهت تحریک و ایجاد آرامش در سیستم عصبی بدن در هنگام ماساژ استفاده می‌کند. آروماتراپی یا همان رایحه درمانی به دلیل‌های مختلفی از جمله کسب آرامش، مدیریت و تسکین درد و بهبود خلق و خو استفاده می‌شود.

 

آروماتراپی چگونه ارائه می‌گردد؟

ماساژ درمانی شامل دستکاری کردن عضلات است که با استفاده از حرکات فشاری، کششی، ورز دادن و ضربه زدن اجرا می‌شود. انواع روش‌های رایج ماساژ شامل ماساژ سوئدی، بافت عمیق یا ماساژ سنگ داغ می‌باشد.

روغن‌های ضروری (روغن ماساژ) را می‌توان به هر نوع ماساژ و برای اهداف آروماتراپی اضافه کرد. به این معنی که آروماتراپی به معنای اضافه کردن روغن‌های معطر به روش‌های معمول ماساژ است.

به همین دلیل تکنیک‌های مورد استفاده در آروماتراپی شبیه به تکنیک‌های ماساژ مورد استفاده در ماساژ سوئدی یا ماساژ بافت عمیق می‌باشد. با این تفاوت که در هنگام ماساژ، از روغن‌های طبیعی گیاهی نیز استفاده می‌شود. روغن‌های مورد استفاده در ماساژ آروماتراپی، مستقیما روی پوست استفاده می‌شوند. در صورتی که فرد دریافت کننده ماساژ به روغن‌های مورد استفاده آلرژی داشته باشد، روغن‌های معطر در هوا اسپری می‌شوند.

 

مزیت استفاده از آروماتراپی

مطالعات محدودی بر روی تاثیرات استفاده از آروماتراپی، انجام شده است. به طور کلی موسسه ملی سرطان آمریکا، با انجام مطالعاتی بر روی آروماتراپی خاطر نشان کرده است که این روش ماساژ درمانی می‌تواند برای درمان موارد زیر، مورد استفاده قرار گیرد:

  • رفع اضطراب
  • درمان افسردگی
  • درمان بی‌خوابی
  • درمان حالت تهوع
  • تسکین دردها

به طور کلی می‌توان گفت که ماساژهای همراه با رایحه درمانی، تاثیرات مثبت بیشتری بر خلق و خو، رفع اضطراب و رفع افسردگی و استرس دارند. از همین رو اگر به دنبال بهبود حس و حال و مود خودتان هستید، شدیدا توصیه می‌کنیم که حداقل یک بار ماساژ آروماتراپی را امتحان کنید.