سوالات متداول در مورد ماساژ

در صورتی که درباره ماساژ و خدمات ماساژ مرکز ماساژ لاوندر سوالی دارید، می‌توانید در این صفحه به جواب آن‌ها دست پیدا کنید. در صورتی که در مورد خدمات ماساژ مرکز ماساژ لاوندر سوالی دارید که جواب آن را در این صفحه پیدا نکرده‌اید. از طریق راه‌های ارتباطی موجود، سوالات خود را از ما بپرسید.

سوالات متداول در مورد ماساژ درمانی و خدمات ماساژ مرکز ماساژ لاوندر

سوالات متداول در مورد ماساژ

دوش آب گرم بعد از ماساژ، به طرز شگفت انگیزی آرامش بخش است. با این حال اگر از روغن‌های ضروری در حین انجام ماساژ استفاده کرده‌اید، توصیه می‌کنیم که بین 15 دقیقه تا یک ساعت پس از انجام ماساژ، دوش بگیرید. این کار به جذب کامل روغن و تاثیرگذاری آن کمک می‌کند.

برای این سوال جواب مشخصی وجود ندارد. در حالت عادی توصیه می‌شود که هر 2 الی 3 هفته یکبار، یک جلسه ماساژ دریافت کنید. اما اگر از درد و تنش عضلانی رنج می‌برید، با مشورت با پزشک‌تان می‌توانید هر هفته یک جلسه ماساژ یا بیشتر، دریافت کنید.

ماساژ شیاتسو برای افرادی که به دنبال کسب آرامش و ریلکسیشن هستند و می‌خواهند استرس، درد و تنش را از بین ببرند، بهترین انتخاب است.

ماساژ شیاتسو یک ماساژ ژاپنی است که:

  • آرامش و ریلکسیشن عاطفی و جسمی را تقویت می‌کند.
  • به تسکین درد کمک می‌کند.
  • ممکن است بعضی از سردردها را تسکین بخشد.
  • تنش عضلانی را کاهش می‌دهد.
  • کیفیت خواب را بهبود می‌بخشد.
  • می‌تواند تاثیرات مثبتی بر روی خلق و خو شما داشته باشد.

سوالات مرتبط با خدمات ماساژ در منزل

فرقی نمی‌کند ساکن کدام منطقه از تهران هستید، شما می‌توانید با استفاده از خدمات ماساژ در منزل ما ماساژ مورد نیازتان را رزرو کنید و آن را توسط بهترین ماسورها در خانه دریافت نمایید.

در صورتی که ساکن شمال تهران، غرب تهران، مرکز تهران، شرق تهران و جنوب تهران هستید، می‌توانید ماساژ مورد نیاز خودتان را رزور کنید تا ماسورهای ما به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

خیر. ماساژورهای ما تمامی لوازم مورد نیاز برای ماساژ مانند تخت ماساژ، روغن ماساژ، سنگ ماساژ، حوله و ... را به همراه خواهند داشت. در صورتی که می‌خواهید از لوازم شخص خودتان مانند حوله شخصی در هنگام ماساژ استفاده کنید، از قبل آن‌ها را آماده کنید.

خیر. اگر آقا هستید می‌توانید تنها از ماسورهای آقا استفاده کنید و اگر خانم هستید می‌توانید تنها از ماسورهای خانم ما استفاده کنید.