تصویر یک مرد در حال دریافت ماساژ سنگ داغ بر روی تخت

قیمت و تعرفه خدمات ماساژ در منزل

هزینه خدمات ماساژ در منزل در شهر تهران، نسبت به نوع خدمات، میزان حرفه‌ای بودن ماسور و تایم آن متفاوت می‌باشد. ما در مرکز ماساژ لاوندر سعی کرده‌ایم تا با تشکیل تیمی از حرفه‌ای‌ترین و با تجربه‌ترین ماسورها، خدمات با کیفیت و شایسته‌ای را به مشتریان خود ارائه دهیم. هزینه خدمات ماساژ در منزل ما نسبت کیفیت آن بسیار مناسب و منصفانه می‌باشد.

شما می‌توانید با استفاده از جدول زیر، قیمت ماساژ مورد نیازتان را بدست بیاورید.

هزینه ماساژ تراپی در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ماساژ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مهم‌ترین عوامل بر روی قیمت خدمات ماساژ شامل صلاحیت و تجربه کادر ارائه دهنده ماساژ، نوع و میزان تخصصی بودن ماساژ مورد نظر و مدت زمان ماساژ می‌باشند.

مطمئنا هر چه تجربه و دانش یک ماساژ درمانگر بیشتر باشد، خدماتی که ارائه می‌کند نیز از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود. نوع ماساژ نیز بر روی میزان هزینه آن تاثیرگذار است. برای مثال ماساژهای تخصصی که برای درمان بیماری‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند، از هزینه بیشتری برخوردار هستند. همچنین ماساژهایی که جنبه لاکچری دارند، مانند ماساژ شکلات گرم و … و یا ماساژ فورهند که برای انجام آن از دو ماسور استفاده می‌شود، نسبت به سایر روش‌های ماساژ از هزینه بیشتری برخوردار می‌باشند.

در آخر اینکه هر چه مدت زمان یک ماساژ بیشتر شود، هزینه آن نیز بالاتر می‌رود. اکثر ماساژ‌ها در بازه زمانی بین 30 دقیقه تا 120 دقیقه ارائه می‌شوند تا مشتری بتواند از مزیت آن‌ها استفاده کند.

 

نحوه پرداخت هزینه ماساژ در منزل به چه صورت است؟

نحوه پرداخت هزینه ماساژ در مرکز ماساژ لاوندر به این شکل است که شما در هنگام رزرو ماساژ و زمان آن، هزینه را به حساب مجموعه واریز خواهید کرد تا تایم مورد نظرتان برای شما رزرو شود.