وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ
وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ

خدمات ماساژ در منزل مرکز تهران Home Massage

ما در مرکز ماساژ لاوندر با ارائه خدمات ماساژ در منزل در مرکز تهران، آماده ارائه انواع ماساژهای درمانی و ریلکسی در زمان و محل مورد نظرتان هستیم. شما به راحتی و تنها با یک زنگ می‌توانید انواع ماساژ درمانی و ریلکسی مورد نیازتان را رزرو کنید.

هزینه خدمات ماساژ در منزل مرکز تهران

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

مزیت خدمات ماساژ در منزل ما

وسایل ماساژ

ارائه ماساژهای درمانی متنوع

ساعت

صرفه جویی در زمان

کیسه پول بر روی یک دست

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

نشان دادن یک نقطه بر روی نقشه

امکان ماساژ در تمام نقاط تهران

چک لیست پروتکل‌های بهداشتی

رعایت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی

استفاده از ماساژورهای مجرب و متعهد

ماساژ در منزل مرکز تهران

ما در مرکز ماساژ لاوندر با در اختیار داشتن ماسورهای دوره دیده و با تجربه آماده‌ایم تا به شما عزیزان در مرکز تهران خدمات ماساژ ارائه کنیم. برای استفاده از خدمات ماساژ در منزل در مرکز تهران کافیست از طریق شماره قرار گرفته در صفحه با ما تماس بگیرید تا مشاوره‌های لازم جهت انجام ماساژ را در اختیار شما قرار دهیم.

ماساژ در منزل در مرکز تهران، بخشی از خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر است که ما به مشتریان خود ارائه می‌کنیم.

 

مزیت دریافت ماساژ در منزل در مرکز تهران

مناطق مرکزی تهران به عنوان شلوغ‌ترین و پر ترافیک‌ترین مناطق تهران شناخته می‌شوند. در صورتی که در مرکز تهران زندگی می‌کنید و می‌خواهید برای دریافت ماساژ به یک مرکز ماساژ مراجعه نمایید، باید زمان زیادی را در ترافیک صرف کنید. ماندن در ترافیک می‌تواند استرس زیادی را به شما وارد کند.

با استفاده از خدمات ماساژ در منزل در مرکز تهران، دیگر لازم نیست از خانه خارج شوید. بدون صرف زمان اضافی و دور ماندن از استرس و مشکلات عصبی که ترافیک به همراه می‌آورد، می‌توانید انواع ماساژ مورد نیازتان را در منزل خود دریافت کنید.

همچنین بعد از دریافت ماساژ احتمال دارد احساس خستگی و کوفتگی اندکی داشته باشید. دریافت ماساژ در منزل به شما این امکان را می‌دهد تا بلافاصله بعد از دریافت ماساژ در فضای آرامش بخش خانه خود استراحت کنید و خواب عمیقی را تجربه نمایید.

 

مناطق تحت پوشش ما

فرقی نمی‌کند که در کدام محله از مرکز تهران ساکن هستید، ماساژ درمانگرهای ما آماده هستند تا انواع ماساژ مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند. مناطق تحت پوشش ما شامل موارد زیر می‌باشد:
محله انقلاب، جمال زاده، آذربایجان، میدان حر، پاستور، میدان گمرک، منیریه، جمهوری، حافظ، طالقانی، بهار، میدان ولیعصر، مفتح، مطهری، یوسف آباد، فردوسی، بهارستان، سنگلج و سایر مناطق مرکزی تهران.

 

ماساژهای قابل سفارش در مرکز تهران

ما تمامی ماساژهای درمانی و ریلکسی را به شما ارائه می‌کنیم. انواع ماساژ قابل سفارش شامل:

 

ماساژ سوئدی

شما می‌توانید ماساژ سوئدی را به صورت جلسات 1 الی 2 ساعته در منزل یا محل مورد نظرتان در مرکز تهران دریافت کنید.

 

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ به آرامش ذهن و جسم شما کمک می‌کند. به دلیل استفاده از سنگ‌های گرم شده صیقلی در این ماساژ، آرامش خاصی بدست خواهید آورد و تاثیرات ماساژ تا عمق بیشتری از بدن نفوذ می‌کند.

 

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی یک ماساژ برای کسب آرامش و ریلکسیشن است که ترکیبی از ماساژ و رایحه‌های خوشبو می‌باشد. شما می‌توانید ماساژ آروماتراپی را در منزل خود در مرکز تهران دریافت کنید.

 

ماساژ شیاتسو

این ماساژ ژاپنی برای افرادی که به دنبال ماساژ ریلکسی هستند، بهترین گزینه می‌باشد. ماساژ شیاتسو به شما کمک می‌کند تا به آرامش ذهنی و جسمی دست پیدا کنید.

 

ماساژ ورزشی

اگر ورزشکار حرفه‌ای هستید یا در طول روز فعالیت بدنی بالایی دارید، ماساژ ورزشی به شما کمک می‌کند تا عضلات و ماهیچه‌های خود را ریکاوری کنید. ماساژ ورزشی به رفع تنش عضلانی، رفع سموم از عضلات، خون رسانی و تغذیه ماهیچه‌ها و بهبود انعطاف پذیری و دامنه حرکتی بدن کمک می‌کند.

 

ماساژ بافت عمیق

برخلاف ماساژ سوئدی، در ماساژ بافت عمیق از فشارهای عمیق‌تری استفاده می‌شود که به رفع تنش عضلانی و شکستن گره‌ها در بافت‌های عمیق بدن کمک می‌کند.

 

ماساژ نقاط ماشه‌ای

اگر از درد نقاط ماشه‌ای رنج می‌برید، این ماساژ یک گزینه مناسب برای خلاص شدن از این گره‌های دردناک است. شما می‌توانید این ماساژ را در فضای منزل خود در مرکز تهران دریافت کنید.

 

ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی یک ماساژ سنتی تایلندی است و برای افرادی که به دنبال درمان انواع درد و استرس هستند مناسب می‌باشد. شما می‌توانید ماساژ تایلندی را توسط بهترین ماسورهای ماساژ تایلندی در منزل خود در مرکز تهران دریافت کنید.

 

 

سوالات متداول درباره ارائه ماساژ در مرکز تهران

خدمات ماساژ در منزل ما برای آقایان توسط ماسور آقا و برای بانوان توسط ماسور خانم ارائه می‌گردد.