خدمات حلزون تراپی

خدمات حلزون تراپی  Snail Therapy Servives

حلزون تراپی یک درمان موثر برای از بین بردن چین و چروک، جای زخم و اسکار موجود بر روی پوست و صورت می‌باشد. ما در مرکز ماساژ لاوندر با بهره‌گیری از متخصص حلزون‌تراپی آماده هستیم تا خدمات حلزون درمانی را تحت شرایط و استانداردهای بهداشتی به شما ارائه کنیم.

سوالات متداول

مشکلات حلزون می‌تواند به رفع اسکار و کاهش چین و چروک در سطح پوست کمک کند. مخاط حلزون دارای دو جزء مهم است، آنزیم‌های فیلرینولیز و اسید گلیکولیک که هر دو به بهبود جای زخم، کاهش چین و چروک، رفع لکه‌های آکنه و خطوط روی پوست کمک می‌کنند.

موسین حلزون (مایعی که توسط غدد حلزون ترشح می‌شود) حاوی پپتیدهای مس است که باعث تحریک کلاژن در پوست می‌شود و به کاهش چین و چروک‌های صورت منجر می‌گردد.

خدمات حلزون تراپی چیست؟

حلزون تراپی یکی از روش‌های طب سنتی است که امروزه به شیوه‌ای علمی و برای درمان برخی از بیماری‌ها انجام می‌گردد. حلزون تراپی در درجه اول یک روش درمانی ضد پیری است، که در این روش حلزون‌های پرورش‌یافته ویژه‌ای بر روی پوست رها می‌شوند تا روی صورت و سایر ناحیه‌های مورد نظر بخزند. بر اساس تحقیقات به عمل آمده، حلزون مایع مخاطی چسبناکی را ترشح می‌کند که می‌تواند به از بین بردن سلول‌های مرده، کاهش چین و چروک، بستن منافذ پوست و درخشان شدن پوست کمک کند.

 

مراحل انجام حلزون تراپی در مرکز ماساژ لاوندر

انجام حلزون تراپی در مرکز ماساژ لاوندر، در 7 مرحله انجام می‌شود که در زیر این مراحل را برای شما شرح داده‌ایم:

 

  1. اولین مرحله با تمیز کردن ملایم پوست شروع می‌شود. در این مرحله چربی، آرایش و سایر مواد موجود در سطح پوست را پاک می‌کنیم.
  2. از تونر (آلوئه ورا) برای بستن منافذ موجود در سطح پوست استفاده می‌کنیم.
  3.  کرم حلزون حاوی عصاره موسین حلزون در سطح تمام صورت پخش می‌کنیم و پوست صورت برای چند دقیقه ماساژ داده می‌شود.
  4. در قدم چهارم حلزون‌های زنده در تمام بخش‌هایی صورت پخش می‌شوند و متخصص حلزون تراپی موقعیت آن‌ها را تحت نظر قرار می‌دهد.
  5. در این مرحله، حلزون‌ها برداشته می‌شوند و موسین باقی مانده بر روی پوست، جهت نفوذ عمیق به پوست ماساژ داده می‌شود.
  6. ماسک حلزون روی پوست قرار می‌گیرد.
  7. پس از تمیز کردن پوست با استفاده از یک حوله مرطوب، لوسیون / سرم حلزون روی پوست مالیده می‌شود.

 

مزیت‌های حلزون تراپی برای سلامت پوست

از حلزون تراپی برای ترمیم و از بین بردن سلول‌های مرده پوست استفاده می‌شود. برخی از محققین بر این باورند که استفاده از حلزون تراپی می‌تواند به عنوان یک روش آبرسانی موثر به پوست بدن مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین حلزون تراپی به از بین بردن خطوط و چروک ریز در صورت و بهبود سریع زخم‌ها کمک کند.

در کل استفاده از موسین حلزون می‌تواند مزیت‌های زیر را به همراه داشته باشد:

 

1-باکتری ها را از بین می‌برد

مخاط حلزون دارای خواصی است که باعث از بین بردن باکتری‌های مضر موجود در سطح پوست، می‌شود. همچنین اگر به طور مداوم از حلزون تراپی استفاده کنید، پوست شما شفاف خواهد شد.

 

2-آکنه را درمان می‌کند

اگر از آکنه رنج می‌برید، حلزون تراپی یکی از بهترین روش‌های درمانی موثر برای این بیماری پوستی است. از آنجایی که مخاط حلزون شامل ترکیبات آنتی باکتریال طبیعی است، می‌تواند به مبارزه با باکتری‌هایی که باعث به وجود آمدن آکنه می‌شوند، کمک کند. علاوه بر این، اسید گلیکولیک موجود در آن با لایه برداری از پوست و از بین بردن پوست مرده و باز کردن منافذ، از به وجود آمدن جوش بر روی سطح پوست جلوگیری می‌کند.

 

3-باعث آبرسانی به پوست می‌شود

98 درصد ترشحات حلزون از آب تشکیل شده است. از همین رو استفاده از حلزون درمانی می‌تواند برای پوست‌های خشک عالی باشد و از چروک شدن و خط افتادن بر روی پوست‌های خشک، جلوگیری به عمل بیاورد.

 

4-باعث صافی و درخشش پوست می‌شود

مواد تشکیل دهنده مخاط حلزون شامل ترکیبات آنتی باکتریال، مس، هیالورونیک اسید، پروتئوگلیکان و گلیکوپروتئین می‌باشد. این ترکیبات مزیت‌های بسیار زیادی برای پوست و صورت دارند. وجود چنین ترکیباتی به درخشش پوست کمک می‌کنند، پوست را صاف می‌کنند و از تشکیل چین و چروک و خطوط ریز بر روی صورت جلوگیری می‌کنند.

 

5-به لایه برداری از پوست کمک می‌کند

به دلیل وجود الاستین و اسید گلکولیک در مخاط حلزون و تحریک پوست برای تولید کلاژن، از آن به عنوان یک لایه بردار طبیعی نام می‌برند. ترشحات حلزون یک لایه بردار شگفت انگیز است که می‌تواند سلول‌های مرده پوست را از بین ببرد و سلول‌ها را به بازسازی پوست، تحریک کند. حلزون درمانی می‌تواند پوست شما را یکدست کند و چین و چروک، خطوط و جای زخم را از بین ببرد.