وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ
وسایل ماساژ شامل حوله، شمع معطر و سنگ داغ

خدمات ماساژ در منزل شرق تهران  Home Massage

مرکز ماساژ لاوندر با ارائه خدمات ماساژ در منزل در شرق تهران، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از فواید ماساژ در هر زمان و مکانی که می‌خواهید، بهره‌مند شوید. در صورتی که به دنبال رزو ماساژ در منزل در مناطق شرقی تهران هستید، می‌توانید به راحتی و تنها با رزرو تلفنی وقت ماساژ، انواع ماساژ‌های درمانی و ریلکسی را در خانه، محل کار یا هتل در شرق تهران دریافت کنید.

هزینه خدمات ماساژ در منزل شرق تهران

45 دقیقه ماساژ

800 هزار تومن

60 دقیقه ماساژ

1000 هزار تومن

120 دقیقه ماساژ

1800 هزار تومن

مزیت خدمات ماساژ در منزل ما

وسایل ماساژ

ارائه ماساژهای درمانی متنوع

ساعت

صرفه جویی در زمان

کیسه پول بر روی یک دست

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

نشان دادن یک نقطه بر روی نقشه

امکان ماساژ در تمام نقاط تهران

چک لیست پروتکل‌های بهداشتی

رعایت بهداشت و پروتکل‌های بهداشتی

استفاده از ماساژورهای مجرب و متعهد

ماساژ در منزل شرق تهران

خدمات ماساژ در خانه در شرق تهران، بخشی از خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر است که به شهروندان تهرانی ساکن در شرق تهران ارائه می‌شود. شما می‌توانید انواع ماساژهای درمانی و ریلکسی محبوب مانند ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ آروماتراپی، ماساژ ورزشی و سایر ماساژهای موجود را بر حسب نیاز و سلیقه خود سفارش دهید تا ماساژ درمانگرهای ما در زمان تعیین شده به محل شما اعزام شوند.

در صورتی که به دنبال ماساژور در شرق تهران هستید، کافیست از طریق راه‌های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید تا ماساژورهای حرفه‌ای ما در زمان و محل مورد نظرتان شما را ماساژ دهند.

 

مزیت استفاده از ماساژ در خانه

استفاده از ماساژ در منزل برای شما مزیت‌های زیادی در پی خواهد داشت. انواع ماساژهای مختلف، مزیت‌های گوناگونی برای سلامتی جسمی و روحی انسان دارند. شما می‌توانید در مقاله فواید و مزیت‌های استفاده از ماساژ تراپی، بیشتر در مورد فواید ماساژ مطالعه کنید.

علاوه بر این، استفاده از ماساژ در خانه می‌تواند مزیت‌های بیشتری را برای شما در پی داشته باشد:

  • با استفاده از خدمات ماساژ در منزل شرق تهران، در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.
  • شرق تهران یکی از نواحی پر ترافیک پایتخت است و با دریافت ماساژ در منزل می‌تواند از استرس و مشکلات عصبی ناشی از ترافیک در امان بمانید.
  • با دریافت ماساژ در خانه خود، حریم خصوصی کاملی خواهید داشت و بیشتر از آرامش ماساژ لذت خواهید برد.
  • یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از ماساژ در منزل این است که، بلافاصله بعد از دریافت ماساژ می‌توانید به تخت خواب‌تان بروید و یک خواب عمیق و لذت بخش را تجربه کنید.

مناطق تحت پوشش ما

شما می‌توانید ماساژ مورد نیازتان را در هر نقطه از شرق تهران دریافت کنید. مناطق تحت پوشش مرکز ماساژ لاوندر شامل تمامی مناطق شرقی تهران از جمله:
نارمک، هنگام، تهرانپارس، لویزان، نیروی هوایی، پیروزی، هفت حوض، دلاوران، مجیدیه جنوبی، وحیدیه، آشتیانی، دماوند، تسلیحات، سرخ‌حصار، خواجه نظام، نظام آباد، امام حسین، حکیمیه و خاک سفید.

انواع ماساژهای قابل سفارش در شرق تهران

شما می‌توانید انواع ماساژهای ارائه شده در خدمات ماساژ در منزل مرکز ماساژ لاوندر را در هر ناحیه از شرق تهران سفارش دهید.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی یکی از رایج‌ترین روش‌های ماساژ تراپی است که از حرکات و فشار ملایمی استفاده می‌کند. اگر برای اولین بار می‌خواهید از ماساژ استفاده کنید، ماساژ سوئدی بهترین گزینه برای شما است. شما می‌توانید ماساژ سوئدی را در جلسات 1 الی 2 ساعته در منزل یا محل مورد نظرتان در شرق تهران دریافت کنید.

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ نوعی ماساژ ریلکسی است که به آرامش جسم و ذهن کمک می‌کند. استفاده از سنگ‌های آذرین صیقل داده شده داغ در این ماساژ، به افزایش عمق نفوذ ماساژ کمک می‌کند.

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی ترکیبی از ماساژ و رایحه‌های خوشبو است که باعث بهبود خلق و خو، رفع تنش عضلانی و کسب آرامش می‌شود.

ماساژ شیاتسو

این ماساژ ژاپنی برای افرادی که به دنبال ماساژ ریلکسی هستند، بهترین گزینه می‌باشد. ماساژ شیاتسو با وارد کردن فشار به نقاط مشخصی از بدن، سعی در ایجاد آرامش و ریلکسیشن دارد.

ماساژ ورزشی

اگر به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید یا روزانه فعالیت بدنی بالایی دارید، ماساژ ورزشی به شما کمک می‌کند تا عضلات و ماهیچه‌های خود را ریکاوری کنید. ماساژ ورزشی به رفع تنش عضلانی، رفع سموم از عضلات، خون رسانی و تغذیه ماهیچه‌ها و بهبود انعطاف پذیری و دامنه حرکتی بدن کمک می‌کند.

ماساژ بافت عمیق

ماساژ بافت عمیق نوعی ماساژ نسبتا شدید است که از فشارهای عمیقی برای رفع تنش‌های عضلانی، شکستن گره‌ها و رفع تنش در بافت‌های عمیق بدن استفاده می‌شود. شما می‌توانید ماساژ بافت عمیق را به شکلی کاملا اصولی در هر نقطه از شرق تهران که هستید، دریافت کنید.

ماساژ تایلندی

شما می‌توانید ماساژ سنتی تایلندی را توسط بهترین ماسورهای تای ماساژ در شرق تهران دریافت کنید. ماساژ تایلندی برای افرادی که به دنبال درمان انواع درد و استرس هستند مناسب می‌باشد. با دریافت ماساژ تایلندی در منزل به بهبود انعطاف‌پذیری و بازه حرکتی مفاصل‌تان، کسب انرژی و کاهش اضطراب کمک خواهید کرد.

سوالات متداول درباره ارائه ماساژ در شرق تهران

خدمات ماساژ در منزل ما برای آقایان توسط ماسور آقا و برای بانوان توسط ماسور خانم ارائه می‌گردد.

هزینه ماساژ بسته به مدت زمان و روش ماساژ متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و قیمت ماساژ در شرق تهران، با پشتیبانی مرکز ماساژ لاوندر تماس بگیرید.

خیر. ماساژ درمانگرهای ما تمامی لوازم ماساژ شامل تخت ماساژ، حوله، روغن ماساژ، سنگ ماساژ و سایر لوازم مورد نیاز را با خود به همراه خواهند داشت.